Movapark Avm Nerede, Nasıl Gidilir?
Movapark Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Movapark Avm Nerede, Nasıl Gidilir?Mardin ili, Kızıltepe ilçe sınırında yer alan Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, doğunun yıldızı olarak bilinen renkli ve popüler bir alışveriş merkezidir.

Movapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi bünyesinde; otel, sinema salonları, oyun ve eğlence kompleksleri bulunur. Bunun dışında seçkin mağazalar, 6 salonlu Cinemaximum sinemaları, Play Planet eğlence dünyası, Go-kart pisti, Aquapark ve Aquapark’ta yer alan 6 farklı eğlence havuzu bulunur. Bu haliyle doğunun yıldızı olayı gerçekten hakkeden bir alışveriş ve yaşam merkezidir. Bölgenin eğlence dünyası olarak bilinmektedir. Mardin bir insan vücudu olsa bu avm, kesinlikle kalp görevi yapardı. Buraya yolunuz düşerse mutlaka burayı ziyaret edin.

Movapark Avm Nerede, Nasıl Gidilir?

Movapark Avm, Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı Turgut Özal Mahallesi, Mardin Havaalanı Yanında bulunur. Buraya ulaşım sağlamak için kent merkezden kalkan AVM servisleriyle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da Kızıltepe’ye giden belediye otobüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here