Netsel Marmaris Marina Nerede, Nasıl Gidilir?
Netsel Marmaris Marina Nerede, Nasıl Gidilir?

Doğu Akdeniz’in en popüler marinalarından biri olan Netsel Marmaris Marina, Muğla ilimizin Marmaris ilçesinde bulunur. Bu marina ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktarıp bunun yanında Netsel Marmaris Marina Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Muğla’nın Marmaris ilçesinde bulunan Netsel Marmaris Marina, Marmaris koyunun kalbinde bulunur. Muazzam bir manzara karşısında kurulan bu yer, yıl boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Bu marinanın en önemli özelliği şehir marinası olmasıdır.

Netsel Marmaris Marina, Tarihi Marmaris kalesine ve eğlence yerlerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu marinada 750 yatlık kapasite mevcuttur. Burası bölgenin en önemli turizm noktası olarak bilinir. Marina bünyesinde alış veriş merkezleri, yatçılık malzemeleri ve hediyelik eşya satan dükkanlar, lüks restoranlar ve cafeler bulunur.

Netsel Marmaris Marina Nerede, Nasıl Gidilir?

Netsel Marmaris Marina, Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Sarıana Mah., M.Münir Elgin Bulvarı üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için Marmaris ilçesine ulaşmanız yeterlidir. Marmaris ilçe merkezine yürüyerek yaklaşık 2-3 dakikada ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here