PAYLAŞ
Marmaris Otelleri ve Alanya Otel Fiyatları

Muğla’nın tatil ilçesi olan Marmaris’te bulunan Marmaris Otelleri ve Marmaris Otel Fiyatları hakkında gözlem ve izlenimlerimizi aktaracağız.

Türkiye’nin en güzel turizm beldesi olan Marmaris’e her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir. Ülkemizde deniz turizmi denilince akla ilk gelen yerlerden biridir. Turizm kenti olan Marmaris’te konaklamak için çok sayıda otel, pansiyon ve apart daireler bulunur. Burada konaklama yönünden sıkıntı çekmezsiniz. Fakat size tavsiyem buraya gitmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Marmaris ilçemizde bazı otelleri size önereceğiz. Bunların içinde ilk altı tanesi lüks kategorinden son altı tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Marmaris Otelleri ve Marmaris Otel Fiyatları

1-D-Hotel Maris: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Hisarönü beldesinde bulunur. Bulunduğu konum kesinlikle harikadır. Huzur adına aradığınız her şey burada mevcuttur. Çok küçük yaşta çocukları kabul etmeyen tesis gecelik olarak 2400-3000 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-8 Oda Boutique Homes: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Tepe Mahallesi, Marmaris Kalesi Yanında bulunur. Burada konaklamak için gecelik 400-450 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir. Otantik bir konaklama yeri olup her türlü hizmet ellerinizin altında bulunur. Tesis bahçesi ve terası görülmeye değerdir.

3-Serenity Villa: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Söğütköy’de bulunur. Denize yalnızca 100 metre uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 400-420 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir. 4 mevsim boyunca hizmet eden bu tesis harika bir yerdir.

4-Kekik Otel Selimiye: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı  Selimiye mahallesinde bulunur. Burada dönem boyunca  ev konforunda ve huzurunda bir konaklama ihtiyacı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 380-400 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

5-Swan Lake Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı  Selimiye mahallesinde bulunur. Selimiye köyünün yemyeşil ve koyunun masmavi deniz manzarasına hakim otelde konaklamak için  gecelik 350-400 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

6-Joya Del Mar: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Adaagiz Mevkiinde bulunur. özel plajı ve huzurlu konumu ile görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Burada konaklamak için  gecelik 300-350 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Golden Star Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçe sınırında bulunur. Otel, plaja 250m Marmaris kalesine 2 km Dalaman havaalanına 90 km  uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik 20-30 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Class Beach Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçe sınırında bulunan sahil kesiminde, çam ormanlarının hemen yanı başında yer alır. Denize sıfır bir konumda bulunan bu otelde konaklamak için gecelik 40-45 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sesin Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Siteler Mahallesinde bulunur. Bu otel, size yemyeşil Marmaris doğasında hem de çarşıya yakın konumuyla size harika bir tatil keyfi sunar. Bu otelde konaklamak için gecelik 60-80 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Kervansaray Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçe merkezinde bulunur. Deniz, kum ve güneş üçlüsü ile aksiyon dolu bir tatil yapmak isteyenlerin akın ettiği bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik 80-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Mirage World Hotel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı İçmeler Mahallesinde bulunur. Yemyeşil palmiye ağaçları ile çevrili bu otel denize sadece 5 dakika yürüme mesafesinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 90-110 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

6-Evcan Motel: Muğla’nın Marmaris ilçesine bağlı Orhaniye beldesinde bulunur. 1994 yıllından berri misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik 100-250 Tl arasında ücret ödemeniz gerekir.

Bunlar dışında Marmaris ilçesinde çok sayıda otel, pansiyon, günü birlik evler ve apart daireleri bulunur. Yapmanız gereken tek şey buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen, Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı giriniz