gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Osmaniye Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe ve türkü barlardan geçer. Bunun dışında kent merkezinde çok az sayıda gazino ve disco bulunur. Burada gece hayatı sabaha kadar devam etmektedir.

Osmaniye 522.175 toplam nüfusu ile ülkemizin Akdeniz Bölgesinde bulunur. Nüfus kalabalık olmasına rağmen gece hayatı baya sakin geçmektedir. Burada gece hayatını etkileyen birçok unsur vardır. Buraya gelenler veya yerel halk gece hayatını daha çok merkezde bulunan cafelerden geçirir. Bunun dışında ilimizin merkezinde bulunan biraz lüks oteller bulunur. Bu otellere ait bar ve eğlence merkezleri bulunur. Buralara takılabilir. Şimdi ilimizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım beğenirsiniz.

OSMANİYE EĞLENCE HAYATI

Çatı Restoran & Pub: Osmaniye kent merkezinde bulunur. Buraya gelenler çok lezzetli yemekleri tadabilir. Cafede oturup saatlerce sohbet edebilir. Güzel bir ortam tavsiye edilir.

Rocka Cafe: İlimizin kent merkezinde bulunur. Burası ilimizin en nezih mekanlarından biridir. Türk kahvesi ve canlı müziği ile gençlerin ilgi odağı olan bir mekandır.

Bunun dışında İl merkezinde bulunan Cafeler caddesinde birçok mekan bulunur. Bu mekanlara takılabilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here