Sakız Adası Otelleri ve Sakız Adası Otel fiyatları
Sakız Adası Otelleri ve Sakız Adası Otel fiyatları

Sakız Adası Otelleri ve Sakız Adası Otel fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. umarım bu yazı tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Sakız Adası veya diğer adıyla Chios, Çeşme ilçemizin tam karşısında Ege denizinde yer alan bir adadır. Bu ada Yunanistan sınırlarında bulunur. Her yıl çok sayıda kişi burayı ziyaret etmektedir. Yaz sezonun vazgeçilmez noktalarından biridir. Buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama açısında hiçbir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü adanın her yerinde konaklama yeri rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle Karfas, Kombos, Vrontados, Megas Limnionas, Paralia Agias Foteinis, Pirgi Köyü, Mesta Köyü gibi bölgelerde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Şimdi ada üzerinde bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Sakız Adası Otelleri ve Sakız Adası Otel fiyatları

1-Chios Chandris: Chios Limanı’nda denize sıfır bir konumda konuklarını ağırlamaktadır. Bu mekan bünyesinde konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Toplam 139 odası bulunan tesiste misafirlerine şık ve zarif bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Yasemi Of Chios: Sakız Adası’nın batısında yer alan otel, plajlara oldukça yakın bir konumda bulunur. Ev konforunda bir konaklama hizmetiyle konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Sea View Resorts & Spa: Sakız Adasının Karfas bölgesinde yer alan bu otel, plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Tesis bünyesinde açık bir yüzme havuzu, spor salonu ve masaj hizmetleri sunan bir SPA sağlık merkezi bulunur. Burada sevdiklerinizle huzurlu bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Mastiha House: Tatil köyü Pirgi’de yer alan bu ev, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sabah çan seslerini duyarak uyanmak isterseniz kesinlikle burayı seçmelisiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Karampela Despina: Mesta Köyü’nde yer alan bu otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel binası, Orta Çağ dönemde kalan bir yapıdır. Zeytinlik ve sakız ağaçlarıyla çevrili bu tesis size huzur vermektedir. Yaz sezonunda buraya gelirseniz  şarap üzümü hasadı tarımsal aktivitelere ücretsiz katılabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Amalia Hostel: Chios Limanı’na oldukça yakın bir konumda yer alan Amalia Hostel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Daha uygun bir yerde tatil yapmak istiyorsanız burası tam size göre bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

 1. Sakız Adası Nerede, Nasıl Gidilir?
 2. Yunan Adaları Gece Hayatı
 3. Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması 2018
 4. Kos Adası Otelleri ve Yunan Adaları Otel Fiyatları
 5. Atina Gezilecek Yerler
 6. Atina Otelleri ve Atina Otel Fiyatları
 7. Atina Gece Hayatı
 8. Otobüs ile Yunanistan Selanik ve Kavala’ya Nasıl Gidilir
 9. Edirne’den Yunanistan’a (İpsala Sınır Kapısı) Nasıl Gidilir
 10. Atina Nerede, Hangi Ülkede ve Nerenin Başkenti
 11. Yunanistan Nerede?
 12. Yunanistan’da Gezilecek 10 Yer
 13. Yunanistan’ın Başkenti, Şehirleri ve Bölgeleri
 14. Yunanistan 1 Haftalık Gezi Planı
 15. Dedeağaç otelleri ve Dedeağaç Otel Fiyatları
 16. Gümülcine Nerede, Nasıl Gidilir?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here