Salihli Otelleri ve Salihli Otel Fiyatları
Salihli Otelleri ve Salihli Otel Fiyatları

Salihli Otelleri ve Salihli Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım merak ettiğiniz bütün sorulara cevap niteliğinde bir yazı olur. Sorularınız olursa lütfen yorum kısmında bizimle paylaşın.

Salihli Manisa iline bağlı bir ilçedir. Salihli ilçesi Manisa il merkezine 72 km uzaklıkta yer almaktadır. Salihli Manisa’nın en kalabalık ve en büyük ilçesidir. Salihli ilçesi içinde çok sayıda tarihi ve doğal güzelliğe sahip yerler barındırmaktadır. Bu nedenle her yıl buraya çok sayıda kişi gelmektedir. Özellikle ilçede yer alan Kurşunlu kaplıcaları, birçok ziyaretçi çekmeyi başarmaktadır. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin birçok bölgesinde başta termal otelleri olmak üzere her bütçeye uygun konaklama yeri bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırmanız gerekir.  Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine birlikte bakalım. Şöyle ki;

Salihli Otelleri ve Salihli Otel Fiyatları

1-Lidya Sardes Thermal Hotel & Spa: Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Yeşilyurt Mahallesi, Kurşunlu Kaplıcaları Yolu üzerinde bulunur. Tesis bünyesinde  açık yüzme havuzu ve termal havuzu bulunur. Bunun dışında konuklarını en iyi şekilde ağırlamak için birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Salihli Sardes Tuana Hotel: Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Tuana Tatil köyünde yer alan bu tesis, 30 oda ve 75 yatak kapasitesine sahip olup yıl boyunca hizmette açıktır. Otel bünyesinde 120 kişilik kapalı restaurant bulunmaktadır. Burada huzur ve eğlence adına her şey mevcuttur. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-La Bella Salihli: Manisa-Salihli’de yer alan bu 3 yıldızlı otel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin toplam 24 odası bulunur. Bunlardan bir tanesi ise balayı odası olarak dizayn edilmiştir. Bu otel 2008 yıllından berri hizmet vermektedir. Sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-360 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Otel Yener: Manisa’nın Salihli ilçe merkezinde bulunur. Bu otel ilk olarak 1976 yıllında hizmet vermektedir. Bu tarihi otel binasında gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-İmza Otel: Manisa-Salihli’de yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika olanaklar sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Kurşunlu Kaplıcaları: Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Bahçecik Köyünde bulunur. Salihli ilçe merkezine yaklaşık 5 km, Manisa’ya ise 65 km uzaklıkta bulunur.Kurşunlu Kaplıcalarında konaklamak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Burada 86 Apart ve  270 yatak kapasiteli bir tesis bulunur. Daha fazla bilgi ve rezervasyon için 0.236.712 50 00 – 712 50 02 numaralarıyla iletişim geçin.

7-Salihli Çamur Kaplıcaları: Manisa’nın Salihli ilçesine bağlı Çamur Hamamı Mahallesinde yer alan bu tesis, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika olanaklar sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Ayrıca şifalı sularından derdinize çare bulabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Salihli Gezi Rehberi hakkında merak ettiğiniz birçok şeyi linki tıklayarak ulaşabilirsiniz. << Salihli Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here