Tatvan Otelleri ve Tatvan Otel Fiyatları
Tatvan Otelleri ve Tatvan Otel Fiyatları

Tatvan Otelleri ve Tatvan Otel Fiyatları ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktarmaya çalışacağız. Umarım bu yazı sayesinde merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Bitlis’in gözdesi sahil kenti andıran Tatvan mutlaka görülmesi gereken yerlerdendir. Tatvan, Bitlis’e bağlı bir ilçedir. Van gölünün kıyısında yer alan Doğal güzellikleri yanı sıra tarihi birçok güzelliği de içinde barındıran Tatvan bağlı olduğu Bitlis’ten nüfus ve yüz ölçümü olarak daha büyüktür. Birçok doğu illerinin kara yolları kavşağında bulunan Tatvan gelişmiş bir ilçedir. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada konaklamak için birçok otel, pansiyon ve kiralık daire bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size liste halinde sunmak istiyorum. Şöyle ki;

Tatvan Otelleri ve Tatvan Otel Fiyatları

1-The Crater Otel: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, 3 tarafı açık eşsiz göl, orman ve dağ manzarasıyla yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin 43 odası bulunur. Bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Mostar Hotel Tatvan: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, Van Gölü’ne sadece 200 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Otel bünyesinde Türk hamamı, sauna ve konforlu odaları bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanak bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Taşar Royal Hotel: Bitlis – Tatvan’da yer  alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel, Van Gölüne oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Tatvan Kardelen: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, Van Gölü’ne yaklaşık 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur. Otelin harika manzaralı odaları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Yeşilırmak Merit Otel: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan Yeşilırmak Merit Hotel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Tesis bünyesinde Çocuk oyun alanı ve dağ manzaraları sunan otelin restoranında harika yemekler tadabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Otel Dinç: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, Van Gölü ve Tatvan sahiline 500 metre uzaklıkta yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Tatvan Park Otel: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Bu otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Otel Karaman: Bitlis’in Tatvan ilçesinde yer alan bu otel,  Nemrut Dağı’nın ve gölün muhteşem manzarasına sahip bir teras bulunur. Van Gölüne oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Tatvan Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here