gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Trabzon Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genel olarak bar, disco ve meyhanelerde geçer. Bu mekanlarda sabaha kadar eğlenme imkanına sahipsiniz. Eğlence üst düzeydedir.

Trabzon 779.379 toplam nüfusu ile Karadeniz Bölgemizin en kalabalık 2. büyük şehridir. Nüfusun kalabalık olması, Üniversitenin varlığı ve güzel bir Karadeniz şehri olması gibi etkenler gece hayatını olumlu yönde etkilemiştir.

Göz at ;

 1. Trabzon Gezilecek Yerler
 2. Trabzon’da Gezilecek 10 Yer
 3. Trabzon Gece Hayatı
 4. Trabzon Otelleri ve Trabzon Otel Fiyatları
 5. Trabzon Ayasofya Müzesi
 6. Trabzon Hangi Bölgede,Nereye Bağlı ve Nüfusu
 7. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 8. Sera Gölü Nerede, Nasıl Gidilir
 9. Trabzon’dan Ayder Yaylası’na Nasıl Gidilir?
 10. Trabzon’dan Uzungöl’e Nasıl Gidilir?
 11. Trabzon’dan Batum’a Nasıl Gidilir, Ulaşım
 12. Trabzon’a Nasıl Gidilir, Şehir İçi Ulaşım
 13. Trabzon Nerede?
 14. Uzungöl Nerede, Nasıl Gidilir
 15. Uzungöl Otelleri ve Uzungöl Otel Fiyatları

Burada birçok meyhane ve gece kulübü bulunur. Burada çalışan bayanların çoğu gürcü ve Rus’dur. Her bütçeye ve tarza uygun mekan bulanabilir. Yine merkezde bulunan otellerin gece için mekanları bulunur. Gece hayatı yönünde hiçbir sıkıntı çekmezsiniz.

İlimizde bulunan bazı gece mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız.

TRABZON EĞLENCE HAYATI

Süleyman Bar: Trabzon kent merkezinde bulunur. Bu mekan ilimizin en popüler mekanıdır. Buraya genelde elit kesimde buluna insanlar takılır. Hatta zaman zaman burada üst düzey yöneticileri de görebilirsiniz. Burada çok ünlü yerel ses sanatçıları şarkı söyler. Mekan müthiş ama biraz tuzlu her bütçeye uygun değil. Bu uyarımızı yapalım.

Mey Bar: Trabzon kent merkezinde bulunur. İlimizin en nezih mekanlarından biridir. Haftanın yedi günü çok başarılı bir grupla canlı müzik yapılır. Çalışanları ortamı harika. Her bütçeye de uygundur. 

Şişman Efes Pub: Trabzon şehir merkezinde bulunur. Trabzon ilimizde en güzel biraların satıldığı mekandır. Güzel bira içmek isteyenlerin geldiği yerdir. Ortamı gayet hoştur. 

462 Club & Bar: Trabzon merkezinde bulunan bu bar gayet hoş bir bardır. Burada fazla içmeyin burada bulunan alkolü içecekler çok çabuk insanı sarhoş edebiliyor. 

Renginar Cafe & Bar & Restaurant: Trabzon’da bulunan bu mekan gayet hoş bir yer. Çok güzel yemeklerin bulunduğu bu yerde yemekle birlikte çok hoş bir müzikle adeta kulaklarınızı pasını temizliyor. Buraya sevdiklerinizle gelip hoş vakit geçirebilirsiniz. 

English Pub: Trabzon ilimizin en popüler caddesi olan Maraş Caddesi üzerinde bulunur. Buraya gelenler sabaha kadar canlı müzik eşliğinde çok güzel vakit geçirebiliyor. 

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here