Afyonkarahisar Otelleri ve Afyonkarahisar Otel Fiyatları

Afyonkarahisar Otelleri ve Afyonkarahisar Otel Fiyatları hakkında ayrıntı bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Afyonkarahisar 714.523 nüfusu ile Ege bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Ülkemizin tam merkezinde birçok yolun kesiştiği bölgede bulunan Afyonkarahisar ili ulaşım açısından çok gelişmiştir. Afyonkarahisar’a demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır.

Kaplıcaları, sucuğu, kaymağı ve haşhaşı ile ünlü Afyonkarahisar ilçesinde gezilecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda kişi buraya gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada herkesin bütçesine göre konaklayacağı bir yer mutlaka vardır.

Göz at ;

  1. Afyon’da Gezilecek 10 Yer
  2. Afyonkarahisar Gezilecek Yerler
  3. Afyonkarahisar Gece Hayatı
  4. Afyonkarahisar Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Afyonkarahisar Otelleri ve Afyonkarahisar Otel Fiyatları
  7. Afyon Termal Oteller ve Afyon Termal Otel Fiyatları
  8. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları
  9. Afyon Çiftlik Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Afyon ilimizde bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Afyon Otelleri ve Afyon Otel Fiyatları

1-NG Afyon: Afyon kent merkezinde bulunur. Otelin bünyesinde termal SPA olanakları ve yüzme havuzları ile konuklarına harika konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için geceliği 700-1000 TL arasında ücret ödemek gerekir.

2-Oruçoğlu Termal Otel: Afyon kent merkezine bağlı Demirçevre Mahallesinde bulunur. Bünyesinde barındırdığı  sularla konuklarına şifa dağıtmaktadır. Ayrıca bünyesinde  açık – kapalı termal yüzme havuzları, saunalı – jakuzili özel aile banyoları, Türk hamamları gibi hizmetler de verilmektedir. Burada konaklamak için geceliği 530-900 TL arasında değişmektedir.

3-Safran Thermal Resort: Afyon’un Sandıklı ilçesine bağlı Cakir Mahallesinde bulunur. Otelin bünyesinde SPA , açık-kapalı havuz, hamam vb birçok hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için geceliği 380-850 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Budan Termal Hotel: Afyon merkezine bağlı Sadıkbey Mahallesi, Afyon-Izmir karayolu üzeri 5.kilometrede bulunur. Bu otel misafirlerine SPA ve termal tedavi amaçlı sularıyla şifa dağıtmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle genellikle daha huzurlu ve sakin bir yerde bulunur. Burada konaklamak için geceliği 375-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Grand Özgül Termal Otel: Afyon Gazlıgöl mevkiinde bulunur. Tesis bünyesinde açık havuz, kapalı havuz, mağara havuzu, termal havuz, sauna, hamam, buhar odası, kar çeşmesi, jakuzi, tuz odası, fitness merkezi, masaj salonu gibi birçok hizmet bulunur. Burada konaklamak için geceliği 320-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım. 

1-Grand Arı Hotel: Afyon şehir merkezinde bulunur. Kaleye oldukça yakın bir konumda bulunur. Afyon’a geldiğinizde burada uygun fiyatta konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için geceliği 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Dündar Termal Otel: Afyon – Kütahya Karayolu 13.km Demirçevre Köyü Mevkiinde bulunur. Otel bünyesinde başta havuz ve hamam olmak üzere çok sayıda hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için geceliği 175-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Söztürk Otel: Afyon’da bulunan bu otel, muhteşem dağ manzarasıyla konuklarına en iyi şekilde hizmet vermektedir. Burada konaklamak için geceliği 180-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Gürses Termal Otel: Afyon’un Sandıklı ilçesine bağlı  Hüdai Kaplıcaları Mevkisinde bulunur. Otel bünyesinde başta havuz ve hamam olmak üzere çok sayıda hizmet bulunur. Burada bulunan su sayesinde birçok derdine deva olmaktadır. Burada konaklamak için geceliği 180-650 TL arasında ücret ödemek gerekir.

5-Çakmak Marble Otel Afyon: Afyon kent merkezinde bulunan bu otel, harika manzarasıyla konuklarına hizmet vermeye devam etmektedir. Otelin birbirinden güzel 104 tane odası bulunur. Burada konaklamak için geceliği 190-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here