Antakya Otelleri ve Antakya Otel Fiyatları

Antakya Otelleri ve Antakya Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme alacağız. Umarım beğenirsiniz. Aklınıza takılan bir soru olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Antakya Otelleri

Antakya, Hatay ilimize bağlı merkezi bir ilçedir. Hatay ilimiz büyük şehir olmadan önce Antakya ilçemiz şehir merkeziydi. 2012 yıllı itibari ile merkez ilçe oldu. Hatay’ın kalbi diyebiliriz. Burada birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur.

Göz at ;

 1. Hatay Gezilecek Yerler
 2. Hatay’da Gezilecek 10 Yer
 3. Hatay Gece Hayatı
 4. Hatay Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 5. Antakya’dan Halep’e ya da Suriye’ye (Cilvegözü Sınır Kapısı) Nasıl Gidilir
 6. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 7. Hatay Otelleri ve Hatay Otel Fiyatları
 8. Hatay’ın İlçeleri
 9. İskenderun Gezilecek Yerler
 10. Antakya Gezilecek Yerler
 11. Antakya Otelleri ve Antakya Otel Fiyatları

Yine Hatay’ın bütün iş merkezleri bu ilçe sınırında bulunur. Bu nedenle buraya yıl içerisinde çok sayıda kişi iş ve tatil seyahati için burayı ziyaret eder. Burayı gelen ziyaretçiler konaklama yönünden sıkıntı çekmezler. Çünkü ilçe merkezinde çok sayıda konaklama alternatifi bulunur.

Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi daha sağlama almış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Antakya Otel Fiyatları

1-Ottoman Palace Otel Antakya: Hatay-Antakya’da yer alan Ottoman Palace Otel Antakya, birbirinden güzel 252 odası bulunur. Otel 7 katlıdır. Burada çok sayıda farklı hizmet bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 360-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Narin Hotel: Hatay-Antakya’da yer alan Narin Hotel,  Modern bir binada konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Otelin odaları oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 310-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Waxwing Hotel: Hatay Antakya’nın merkezinde yer alan Waxwing Hotel, tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda bulunur. Burası yıl boyunca birçok yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Çiçekli KonakHatay-Antakya’da yer alan Çiçekli Konak, harika teras ve bahçe manzarasıyla konuklarına harika bir hizmet sunmaktadır. Buraya gelen konuklar memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-The Shahut Hotel: Hatay-Antakya’da yer alan The Shahut Hotel, konuklarına otantik bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tarihi bu konakta sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 270-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Grand Mina Hotel: Hatay-Antakya’da yer alan Grand Mina Hotel, bünyesinde bir bahçe ve bir teras bulunur. Yine ek ücret karşılığında suana, hamam ve diğer hizmet faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyattı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Defne Prenses Hotel: Hatay – Antakya’da Harbiye Şelalesi’nin yanı başında yer alan Defne Prenses Hotel, misafirlerine harika manzara şöleni sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Zeyn Hotel: Hatay’ın Antakya ilçesinde yer alan Zeyn Hotel, konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Yaman Otel Antakya: Hatay’ın Antakya ilçesinde yer alan Yaman Otel Antakya, bulunduğu konum nedeniyle sıkça tercih edilen bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Tarbuş Hotel: Hatay’ın Antakya ilçesine bağlı Harbiye’de yer alan Tarbuş Hotel, bünyesinde bulunan spa ve fitness merkeziyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz