Beylikdüzü

Avrupa yakasında bulunan Beylikdüzü İstanbul’a bağlı bir ilçedir. Büyükçekmece’den ayrılarak ilçe olan Beylikdüzü dağınık bir yapılanmaya sahiptir. Beylikdüzü’nde gezilecek çok sayıda yer bulunmaktadır. Genelde alışveriş merkezleri bulunmaktadır.

Beylikdüzü Alışveriş Merkezleri: Beylikdüzü’nde çok sayıda alıveriş merkezi bulunmaktadır. Beylikdüzü’nde; Perla Vista AVM, Beylicium Alışveriş Merkezi, Dart Beylikdüzü, İstanbul Outlet Park, Beylikdüzü Migros AVM, White Corner AVM, Sürmen Center, Paradise AVM, Marmara park gibi alışveriş merkezleri bulunmaktadır. Çok sayıda markaya ev sahipliği yapan bu alışveriş merkezlerinde aradığınız her şeyi bulmanız mümkün. Bu alışveriş merkezlerinde genel olarak giyim, ev eşyası, kırtasiye, kafe, restoran ve eğlence alanları bulunmaktadır. Hem alışveriş yapıp hem de sevdikleriniz ile keyifli zaman geçirmeniz mümkün. Ayrıca Beylikdüzü’nde yeşillendirme çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmaların sonucunda yapılan yeşil alanlar modern görünüme sahip Beylikdüzü ’ne farklı bir hava katacaktır.

Beylikdüzü Hangi Şehirde
Beylikdüzü Hangi Şehirde
Beylikdüzü Haritası
Beylikdüzü Haritası
Beylikdüzü Nasıl Gidilir
Beylikdüzü Nasıl Gidilir
Beylikdüzü Nerede
Beylikdüzü Nerede
Beylikdüzü Sahil
Beylikdüzü Sahil
Beylikdüzü
Beylikdüzü

Beylikdüzü Otelleri ve Beylikdüzü Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi öğrenmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Beylikdüzü Otelleri ve Beylikdüzü Otel Fiyatları

1-İstanbul Gezi Rehberi

2-İstanbul’da Gezilecek 30 Yer

3-İstanbul’da gezilecek 10 Yer

4-İstanbul Gece Hayatı

5-İstanbul Otelleri ve İstanbul Otel Fiyatları

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here