Büyükada Otelleri ve Büyükada Otel Fiyatları

Büyükada Otelleri ve Büyükada Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım beğenirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Büyükada Otelleri

Marmara denizinin cenneti adası olan Büyükada; Adalar ilçesinin merkezidir.  İçinde barındırdığı güzellikler nedeniyle her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen turistler konaklama konusunda hiçbir sıkıntı çekmezler.

Çünkü burada herkesin bütçesine göre kalabileceği çok sayıda farklı konaklama imkanı bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz.

Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi Büyükada’da bulunan bazı otelleri size tavsiye edeceğiz. Bunların içinde ilk beş tanesi lüks kategorinden son beş tanesi ise daha uygun fiyatta olan otellerdir. İşte o liste…

Büyükada Otel Fiyatları

1-Büyükada Apart Otel Karadağ: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. Bahçe manzaralı, konforlu odalarıyla harika hizmetlerle misafirlerini ağırlamaktadır. Oldukça lüks bir ortamı var. Burada konaklamak için gecelik 300-750 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

2-Sergüzeşt Otel Büyükada: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur.  Tarihi bir köşk içinde harika dizayn edilmiş odalar, Nezih bir ortam muhteşem manzarasıyla her yıl çok sayıda turist ağırlamaktadır. İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 250-700 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

3-Büyükada Lale Köşk: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. İstanbul’un en güzel köşklerinden biridir. Oldukça tarihi bir yer olup günümüzde konforuyla harika hizmetler sunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik 230-600 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

4-Anastasia Meziki Hotel: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. Muhteşem deniz manzaralı olan konforlu otel yıllın dört mevsimi hizmette açıktır. İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur.  Burada konaklamak için gecelik 225-650 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

5-Aşıklar Butik Otel: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. Modern bir binada misafirlerini harika bir şekilde ağırlamaktadır.  Burada konaklamak için gecelik 220-600 TL arasında bir ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Köşk Orman Hotel: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. 4 mevsim boyunca konuklarını ağırlamaktadır. Otelin harika bir manzarası bulunmaktadır. Burada uygun fiyatta konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 50-120 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İris Pansiyon: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. Yıllın dört mevsimi misafirlerini ağırlayan pansiyonda uygun fiyatta konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Pembe Ev Pansiyon: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. Plaja da oldukça yakın bulunan pansiyonda harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 70-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Çiçekli Yalı Butik Otel: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. sakin ve huzur dolu adaya gelip uygun fiyatta burada konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 70-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Mimoza Pansiyon: İstanbul’un Adalar ilçesine bağlı Büyükada’da bulunur. İstanbul gürültüsünden uzaklaşıp kafa dinlemek uygun bir yerdir. Deniz manzaralı bu otel, plaja da oldukça yakındır. Burada konaklamak için gecelik 80-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here