Çerkezköy Otelleri ve Çerkezköy Otel Fiyatları
Çerkezköy Otelleri ve Çerkezköy Otel Fiyatları

Çerkezköy Otelleri ve Çerkezköy Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bilgi sunacağız. Umarım bu yazı ile merak edilen bütün sorularınız cevap bulur.

Çerkezköy Otelleri

Çerkezköy Tekirdağ iline bağlı bir ilçedir. Çerkezköy ilçesi Tekirdağ il merkezine 61 km uzaklıkta yer almaktadır. Bu ilçe İstanbul’a oldukça yakın bir konumda bulunur.

Bu nedenle sanayi olarak çok gelişmiştir. Ulaşım yönünden de oldukça iyi durumdadır. Bu nedenle yıl boyunca buraya çok kişi gidip gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü ilçede birçok konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Göz at ;
 1. Çerkezköy Gezilecek Yerler
 2. Çerkezköy Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Çerkezköy Otelleri
 4. Tekirdağ Gezilecek Yerler
 5. Tekirdağ’da Gezilecek 10 Yer
 6. Tekirdağ Gece Hayatı
 7. Tekirdağ Otelleri ve Tekirdağ otel fiyatları
 8. Tekirdağ Hangi Bölgede, Nereye Bağlı ve Nüfusu
 9. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 10. Çerkezköy Gezilecek Yerler
 11. Çerkezköy Otelleri ve Çerkezköy Otel Fiyatları
 12. Tekirdağ Nerede?
 13. Tekirdağ Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Çerkezköy Otel Fiyatları

1-Çerkezköy Business Hotel: Çerkezköy’ün merkezinde yer alan bu otel, oldukça şık ve konforlu odalara sahiptir. Otel bünyesinde muazzam hizmet olanakları bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip rahat bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödenmektedir.

2-Gabralı Hotel & Spa: Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine bağlı Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi, Pınar Bulvarı üzerinde bulunur. Otelin bünyesinde birbirinden şık ve konforlu 51 odası bulunur. 3 yıldızlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Golden Palas Hotel: Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesine bağlı Gazi Osman Paşa Mahallesi, Atatürk Caddesi üzerinde bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte gelip ev konforunda olan bu otelde gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Pasha Otel: Tekirdağ-Çerkezköy ilçe merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Pasha Otel, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Bu nedenle yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-City Hotel: Tekirdağ-Çerkezköy’de yer alan Hotel City Çerkezköy, Konuklarına harika bir konaklama keyfi yaşatmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Bu otel, hem iş hem de turistik konaklamalar için oldukça iyi bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında değişmektedir.

Çerkezköy Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz