Çorlu Otelleri ve Çorlu Otel Fiyatları
Çorlu Otelleri ve Çorlu Otel Fiyatları

Çorlu Otelleri ve Çorlu Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi içeren bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Çorlu Otelleri

Çorlu Tekirdağ iline bağlı bir ilçedir. Çorlu ilçesi Tekirdağ il merkezine 36 km uzaklıkta yer almaktadır.  Her yıl iş ve turistik amaçlı çok sayıda kişi burayı seyahat etmektedir.

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her bölgesinde her bütçeye uygun konaklama yeri bulunur. Size tavsiyem buraya gelmeden önce rezervasyon yaptırarak işinizi garantiye alın. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerine bir göz atalım. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Çorlu Gezilecek Yerler
 2. Çorlu Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Çorlu Gece Hayatı
 4. Çorlu Süleymaniye Camii
 5. Çorlu Atatürk Orman Korusu
 6. Çorlu Otelleri
 7. Tekirdağ Gezilecek Yerler
 8. Tekirdağ’da Gezilecek 10 Yer
 9. Tekirdağ Gece Hayatı
 10. Tekirdağ Otelleri ve Tekirdağ otel fiyatları
 11. Tekirdağ Hangi Bölgede, Nereye Bağlı ve Nüfusu
 12. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 13. Çerkezköy Gezilecek Yerler
 14. Çerkezköy Otelleri ve Çerkezköy Otel Fiyatları
 15. Tekirdağ Nerede?
 16. Tekirdağ Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Çorlu Otel Fiyatları

1-Hotel Sefa 2: Tekirdağ’ın Çorlu ilçesine bağlı Kazimiye Mahallesi, Omurtak Caddesi üzerinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Divan Çorlu: Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde hizmet 4 yıldızlı Divan Çorlu, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-End Glory Hotel: Tekirdağ-Çorlu’da hizmet veren bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde kalabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Shilla Hotel: Çorlu Çerkezköy Yolu Velimeşe İstasyon Karşısında yer alan bu otel, Konforlu odaları ve güler yüzlü kadrosuyla yıl boyunca hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Grand Park Hotel Çorlu: Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde faaliyet gösteren bu otel, yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır. Buraya gelen biri memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Kayra Hotel: Tekirdağ-Çorlu’da yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Elit Otel Çorlu: Tekirdağ-Çorlu’da yer alan bu otel,  Cumhuriyet Meydanı’naoldukça yakın bir konumda bulunur. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz