Denizli Termal Oteller ve Denizli Termal Otel Fiyatları
Denizli Termal Oteller ve Denizli Termal Otel Fiyatları

Denizli Termal Oteller ve Denizli Termal Otel Fiyatları ile ilgili aklınıza takılan bütün sorulara cevap niteliğinde bir yazı kaleme aldık.

Denizli Termal Otelleri

Denizli 1.018.735 toplam nüfusu ile Ege Bölgemizin 4. büyük şehri ülkemizin ise en kalabalık 21. büyük şehridir. İlimize bağlı 19 ilçe bulunur. Denizli şehri denilince akla elbette birçok şey gelir. Bunlardan biri de şüphesiz kaplıcalarıdır.

Göz at ;

 1. Denizli Gezilecek Yerler
 2. Denizli’de Gezilecek 10 Yer
 3. Denizli Gece Hayatı
 4. Denizli Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 5. Denizli Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 6. Denizli Termal Oteller ve Denizli Termal Otel Fiyatları
 7. Denizli Otelleri ve Denizli Otel Fiyatları
 8. Ege Bölgesi Şehir Otelleri ve Ege Bölgesi Şehir Otel Fiyatları
 9. Denizli Kayak Merkezi
 10. Ege’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 11. Pamukkale Denizli
 12. Pamukkale Travertenleri
 13. Pamukkale Gece Hayatı
 14. Pamukkale Otelleri ve Pamukkale Otel Fiyatları

Özellikle Karahayıt Beldesinde yer alan termal oteller sayesinde buraya yıl boyunca çok sayıda ziyaretçi gelmektedir. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde işinizi daha sağlama alırsınız. Şimdi Denizli ilimizde yer alan bazı termal otelleri size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Denizli Termal Otel Fiyatları

1-Doğa Thermal Health & Spa: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Geniş bir bahçesi bir de kapalı havuzu bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil yapabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 540-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Pam Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Ormanla kaplı dağların eteğinde bulunur. Burada konaklamak için gecelik 310-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Polat Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Tam pansiyon konseptiyle  konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 300-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Richmond Pamukkale Termal: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Otel; 314 odasıyla misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik 270-420 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Spa Hotel Colossae Termal: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Otel, 310 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada sevdiklerinizle güzel bir tatil geçirebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 260-370 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Umut Thermal Spa & Wellness Hotel: Denizli’nin Sarayköy ilçesinde yer alan 4 yıldızlı Umut Thermal Spa & Wellness Hotel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin toplam 71 odasında konuklarına şık ve konforlu bir konaklama olanağı sunmaktadır. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Ucuz Denizli Termal Otelleri

1-Çavdar Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Şifalı sıcak termal sularıyla popüler bu otelde hem şifa bulmak hem de kafa dinlemek için oldukça elverişli bir yerdir. Ayrıca otel bünyesinde birçok farklı hizmet verilmektedir. Burada konaklamak için gecelik 60-130 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Özdemir Termal Otel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Sağlık turizmi yönünde önemli bir merkez olup buraya gönül rahatlığıyla gelip konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 80-170 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Oskar Thermal Hotel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Çam ormanlarının yanında yemyeşil bir doğa manzarasına sahiptir. Burada sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 90-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Halıcı Thermal Hotel: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. 1988 yıllında turizme açılan bu otel, birbirinden şık 18 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Halıcı Hotel Karahayıt: Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Karahayıt beldesinde bulunur. Toplamda 175 odası bulunur. Ev konforunda sevdiklerinizle birlikte burada konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 110-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here