Eceabat Otelleri ve Eceabat Otel Fiyatları
Eceabat Otelleri ve Eceabat Otel Fiyatları

Eceabat Otelleri ve Eceabat Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur.

Eceabat Otelleri

Eceabat; Çanakkale iline bağlı bir ilçedir. Eceabat ilçesi Çanakkale il merkezine 42 km uzaklıkta yer almaktadır. Çanakkale Savaşlarının geçtiği Eceabat ilçesinde çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. Bu tarihi yerleri ziyaret etmek için her yıl dünyanın birçok yerinde insanlar akın etmektedir.

Bu ilçe sadece tarihi yapılar ile değil aynı zamanda doğal güzellikleriyle de bilinmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin birçok noktasında çok sayıda konaklama yeri bulunmaktadır. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Eceabat Gezilecek Yerler
 2. Eceabat Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Eceabat Otelleri
 4. Çanakkale Gezilecek Yerler
 5. Çanakkale’de Gezilecek 10 Yer
 6. Çanakkale Gece Hayatı
 7. Aynalı Çarşı
 8. Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları
 9. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 10. Çanakkale Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 11. Gelibolu Otelleri ve Gelibolu Otel Fiyatları
 12. Türkiye’nin en iyi korunmuş köyü
 13. İstanbul’dan Gökçeada’ya Nasıl Gidilir?

Eceabat Otel Fiyatları

1-Hotel Kum: Bu otel, Çanakkale’nin Eceabat ilçesine bağlı Kabatepe bölgesinde bulunur.  Saroz Körfez plajının hemen yanı başında bulunur. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve spa merkezi olmak üzere birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 230-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Hotel Deniz Eceabat: Bu otel, Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde hizmet vermektedir. Tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda bulunur. Tarihi yerleri gezdikten sonra dinlenmek için oldukça uygun bir yerdir. Denize sıfır konumda yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açıktır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Grand Eceabat Hotel: Bu otel, Çanakkale’nin Eceabat ilçesine bağlı İsmetpaşa Mahallesi, Cumhuriyet Meydanı üzerinde bulunur. 3 yıldızlı şık ve konforlu bu otel bünyesinde birbirinden güzel toplam 20 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Crowded House Hotel: Bu otel, Çanakkale’nin Eceabat ilçesine bağlı  İsmetpaşa Mahallesi, Hüseyin Avni Sokak’ta yer almaktadır. Bu otel, sağlık, eğlence, alışveriş ve gezi yerlerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya hem tatil hem de turistik amaçlı konaklamalar için tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Eceabat Anafartalar Pansiyon: Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde yer alan bu pansiyon, denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Çanakkale Boğazı manzaralı olup size ev konforunda bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri: Çanakkale’nin Eceabat ilçesinde yer alan bu konaklama yeri, denize oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Burada ev konforunda size değişik hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Eceabat gezi rehberi hakkında bilgi edinmek için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Eceabat Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here