Elbistan Otelleri ve Elbistan Otel Fiyatları
Elbistan Otelleri ve Elbistan Otel Fiyatları

Maraş’ın muazzam ilçesi olan Elbistan’da yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında edindiğimiz izlenimler ışığında size bilgi vermeye çalışacağız. Umarım memnun kalırsınız.

Elbistan Otelleri

Elbistan Kahramanmaraş iline bağlı bir ilçedir. Elbistan ilçesi Kahramanmaraş il merkezine 162 km uzaklıkta yer almaktadır. Elbistan ülkemizin en büyük ilçelerinden biridir. Elbistan yaklaşık 100 bin nüfusu olan oldukça büyük bir yerdir.

İlçe her yönden çok gelişmiştir. Bu nedenle buraya ziyaret veya iş amacıya çok sayıda kişi akın eder. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamaz.

Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Elbistan Gezilecek Yerler
 2. Elbistan Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Elbistan Ulu Cami
 4. Elbistan Otelleri ve Elbistan Otel Fiyatları
 5. Kahramanmaraş Gezilecek Yerler
 6. Kahramanmaraş’da Gezilecek 10 Yer
 7. Kahramanmaraş Gece Hayatı
 8. Kahramanmaraş Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 9. Akdeniz Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
 10. Kahramanmaraş Otelleri ve Kahramanmaraş Otel Fiyatları
 11. Kahramanmaraş Paintball Orman Park Nerede, Nasıl Gidilir?

Elbistan Otel Fiyatları

1-Elbistan Garden Hotel: Maraş-Elbistan’da yer alan bu otel, evcil hayvan dostu konaklama hizmeti sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli bir konaklama imkanı sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Sword Hotel: Kahramanmaraş-Elbistan’da bulunan Sword Otel, tesisin toplam 50 odası bulunur. Otel bünyesinde Oyun salonu, sauna, hamam, fitness merkezi ve kapalı havuz bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Elbistan Park Hotel: Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde yer alan Elbistan Park Hotel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde muazzam bir spa merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Elbistan Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz