Forum Kayseri Nerede, Nasıl Gidilir & Çalışma Saatleri

Kayseri ili, Melikgazi ilçe sınırında bulunan Forum Kayseri, 21 Aralık 2011 tarihinde muhteşem bir törenle hizmete açılmıştır.

Forum Kayseri, Orta Anadolu’nun en büyük alışveriş merkezidir. Bu alışveriş merkezi bünyesinde bulundurduğu markalarla şehre renk katmaktadır. Migros, Media Markt, Cinemaximum, Boyner, LC Waikiki, Flo, Koton, KFC gibi büyük markalar dışında bir de Media Markt, Lacoste, MAC, Starbucks, Kahve Dünyası, New Balance, Swarovski, E-bebek gibi birçok markayı da ilk kez Kayseri ilimizle buluşturmuştur. Kayseri ilimizin sosyal hayatı ile birleşen bu alışveriş merkezinde 28 kafe, restoran ve uluslararası yemek zinciri bulunur. Bunun dışında 1000 kişilik geniş teraslı food court alanı, 9 sinema salonu, 8 bant bowling salonu ve çocuk oyun alanı gibi birçok eğlence alanı da bulunmaktadır. Buraya giren biri ancak 4-5 saat sonra çıkabilmektedir. Aradığını her şey elerinizin altında olmaktadır. Bu yönüyle İç Anadolu Bölgesinde isim yapmış bir yerdir. Buraya gidip gönlünüzce alışveriş yapabilir ve doyasıya eğlenebilirsiniz. Buraya aylık neredeyse 1 milyon ziyaretçi uğramaktadır. Kayseri’ye gidipte buraya uğramadan kesinlikle dönmeyiniz.

Forum Kayseri Nerede?

Forum Kayseri, Kayseri’nin Merkez Melikgazi ilçesine bağlı Hunat Mahallesi, Sivas Caddesi üzerinde bulunur.

Forum Kayseri Nasıl Gidilir?

Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlar; Tramvay, Otomobil ve Otobüs’tür. Bunları tek tek ele almak istiyorum.

Tramvay ile: Doğu Terminali durağı’ndan şehir merkezi yönüne giden tramvay hattına binip 7 numaralı durakta inersenizburaya ulaşabilirsiniz. Ya da Organize Sanayi Bölgesi yönünde giden tramvay hattına binerseniz 21 numaralı durakta inip buraya ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile: Sivas Caddesi istikametinden geçen otobüslere binip Büyükşehir Belediye Durağında inip buraya ulaşabilirsiniz. Ya da Mustafa Kemal Paşa istikametinden geçen otobüslere binip Melikgazi Belediyesi Durağından inerseniz buraya ulaşabilirsiniz.

Şahsi aracınızla: Şahsi aracınızla buraya ulaşmak için Talas yönünden kent merkezine doğru ilerlerken  Havaalanı yönünü takip ederseniz buraya çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Forum Kayseri Çalışma Saatleri

Forum Kayseri, Haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasında açıktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here