Geyikli Otelleri ve Geyikli Otel Fiyatları
Geyikli Otelleri ve Geyikli Otel Fiyatları

Geyikli Otelleri ve Geyikli Otel Fiyatları hakkında uzun bir yazı kaleme alacağız. Bu yazı hakkında merak ettiğiniz bütün soruları yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Geyikli, Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı turistik bir beldedir. Ezine ilçe merkezine 17 km uzaklıkta yer almaktadır. Geyikli Beldesi; doğusunda ormanlık alanlar batısında ise Ege Denizi yer alan güzel bir yerdir. Güzel plajlara sahip olan Geyikli Beldesi yaz aylarında tatilcilerin en çok tercih ettiği yerlerdendir. Geyikli Beldesinde sahilde oturup Bozcaada manzarasına karşı bir şeyler yeyip, içebilirsiniz. Konaklama konusuna gelince burada birçok konaklama alternatifi bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce mutlaka İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi daha sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Geyikli Otelleri ve Geyikli Otel Fiyatları

1-Geyikli Herrara: Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde bulunur. Sahile oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Otel bünyesinde özel plaj alanı ve yeşil bir bahçe bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 260-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Berfin Otel: Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde bulunur. 2015 yıllında hizmette giren bu otel, toplam 15 oda 44 yatak kapasitesine sahiptir. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Oruçoğlu Geyikli Resort Hotel: Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde bulunur. Ege sahiline yaklaşık 4 km uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-480 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Dolunay Bungalow Beach Club: Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde bulunur. Denize sıfır bir konumda bulunur.  Bu mekan yemyeşil bir bahçe içerisinde olup birbirinden güzel 18 adet ahşap evden oluşmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Troy Ezine Farm Motel: Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde bulunur. 100 dönüm arazi üzerine kurlan bu mekan konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Zeytin Çiçeği Pansiyon: Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde bulunur. Yıl boyunca konuklarına ev konforunda harika bir hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Odunluk Taş KonakÇanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde bulunur. Yemyeşil bir bahçe içerisinde yer alan bu konak, taş bir binada hizmet vermektedir. Sevdiklerinizle birlikte harika bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-270 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Ayşe Abla Pansiyon: Çanakkale’nin Ezine ilçesine bağlı Geyikli beldesinde bulunur. Ferah odalarında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Ev konforunda bir konaklama için bu pansiyonu seçebilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Geyikli Gezi Rehberi
  2. Ezine Gezi Rehberi
  3. Çanakkale Gezi Rehberi
  4. Çanakkale’de Gezilecek 10 Yer
  5. Çanakkale Gece Hayatı
  6. Çanakkale Otelleri ve Çanakkale Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here