Gölcük Otelleri ve Gölcük Otel Fiyatları
Gölcük Otelleri ve Gölcük Otel Fiyatları

Gölcük Otelleri ve Gölcük Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve gezi amaçlı seyahatlerinizde size yardımcı olur.

Gölcük Otelleri

Gölcük Kocaeli iline bağlı bir ilçedir. Gölcük ilçesi Kocaeli il merkezine 22 km uzaklıkta yer almaktadır. Burada gezilip görülecek birçok turistik yapı bulunur. Bu nedenle yıl boyunca buraya çok sayıda kişi seyahat eder.

Göz at ;

 1. Gölcük Gezilecek Yerler
 2. Gölcük Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Gölcük Deniz Müzesi
 4. Gölcük Otelleri ve Gölcük Otel Fiyatları
 5. Kocaeli Gezilecek Yerler
 6. Kocaeli Gece Hayatı
 7. Kocaeli’de Gezilecek 10 Yer
 8. Maşukiye Gezilecek Yerler
 9. Gebze Gezilecek Yerler
 10. İzmit Gezilecek Yerler
 11. Marmara Bölgesinde Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 12. Darıca Hayvanat Bahçesi Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 13. Kocaeli Hangi Bölgede, Nüfusu ve Nereye Bağlı
 14. Kocaeli Nerede?
 15. Kocaeli Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 16. Maşukiye Nerede, Nasıl Gidilir
 17. Maşukiye Otelleri ve Maşukiye otel fiyatları

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin her noktasında konaklamak için otel, pansiyon veya apart daireler bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Gölcük Otel Fiyatları

1-Değirmenbaşı Butik Otel: Kocaeli Gölcük’te yer alan bu otel, yıl boyunca açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Martı Otel Kocaeli: Kocaeli Gölcük’te yer alan Martı Otel, denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Otelin resepsiyonu 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir konaklama keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Saral Otel: Kocaeli Gölcük’te yer alan bu otel, konuklarına ev konforunda bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Otelin birbirinden şık ve konforlu 30 odası bulunur. Buraya gelip sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında üret ödemeniz gerekir.

4-Gölcük Prenses Otel: Kocaeli Gölcük’te yer alan bu otel, 1929 yıllında Mustafa Kemal’in dinlenmesi için inşa edilen daha sonra belli bir süre İsmet İnönü’nün kaldığı bir konaktır. Bu konak 2010 yıllında otel olarak hizmet vermeye başlamıştır. Otelin birbirinden şık ve konforlu 37 odası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Gölcük Otel Kaptan: Kocaeli Gölcük’te yer alan bu otel, 17 odası ve 33 yatak kapasitesiyle konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Butik tarzlı bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Akademi Pansiyon: Kocaeli Gölcük’te yer alan bu pansiyon, 711, 712, 713, 714 nolu hatlar güzergahı üzerinde bulunur. Ev sıcaklığında bir konaklama için burası tercih edilebilir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Gozde Pansiyon: Kocaeli Gölcük’te yer alan bu pansiyon, yıl boyunca açık olup konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 50-100 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.


Gölcük Gezi Rehberi hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Gölcük Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz