Güre Otelleri ve Güre Otel Fiyatları
Güre Otelleri ve Güre Otel Fiyatları

Güre Otelleri ve Güre Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Bu yazı yaptığınız turistik amaçlı seyahat konaklamalarınızda size rehber görevi yapacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Güre, Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı  bir semttir. Edremit kent merkezine yaklaşık 12 km uzaklıkta bulunur. Bu semt sınırlarında çok sayıda tarihi yapı ve doğal güzellik bulunur. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Burayı ziyaret eden kişiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun birçok konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden mutlaka İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önermek işitiyorum. Şöyle ki;

Güre Otelleri ve Güre Otel Fiyatları

1-Adrina Termal Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur. Kuzey Ege sahilinin yanı başında bulunan otel bünyesinde; açık-kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, fitnes merkezi ve Türk hamamı bulunur.  Burada konaklamak için geceliği 430-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 360-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-İdavilla Bungalow Hotel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur. Bu tesis plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Tesis bünyesinde yemyeşil bir bahçe bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfini yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-650 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Saruhan Termal Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu tesis bünyesinde başta SPA merkezi olmak üzere açık ve kapalı havuzlar yer alır. Burada harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 290-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Güre Termal Resort: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur. Toplam 111 oda ve 480 yatak kapasitesiyle şifalı sular eşliğinde konuklarına harika bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 280-530 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Güre Paris Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur.  90 yatak kapasiteli olup birbirinden güzel 27 odası bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için geceliği 160-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here