Havza Otelleri ve Havza Otel Fiyatları
Havza Otelleri ve Havza Otel Fiyatları

Havza Otelleri ve Havza Otel Fiyatları ile ilgili merak edilen bütün sorulara cevap bulmaya çalışacağız. Umarım iş ve gezi seyahatinizde size yardımcı olur.

Havza Otelleri

Havza Samsun’a bağlı bir ilçedir. Havza ilçesi Samsun il merkezine 84 km uzaklıkta yer almaktadır. Samsun ve Karadeniz’in en önemli ilçelerinden biri olan Havza Mustafa Kemal Paşa’nın Havza Genelgesinin yayınladığı yer olmasından dolayı tarihi bir öneme sahiptir.

Burası tarihi yapısının yanında bir de kaplıcalarıyla meşhurdur. Bu nedenle yıl boyunca buraya çok sayıda ziyaretçi uğrar. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar.

Çünkü İlçe merkezinde ve çevresinde çok sayıda konaklama alanı bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Havza Gezilecek Yerler
 2. Havza Otelleri ve Havza Otel Fiyatları
 3. Havza Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 4. Samsun Gezilecek Yerler
 5. Samsun’da Gezilecek 10 Yer
 6. Samsun Gece Hayatı
 7. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 8. Samsun Hangi Bölgede, Nereye Bağlı ve Nüfusu
 9. Samsun Hayvanat Bahçesi
 10. Samsun Otelleri ve Samsun Otel Fiyatları
 11. Samsun Nerede?

Havza Otel Fiyatları

1-Ancere Thermal Hotel: Samsun’un Havza ilçesinde yer alan bu otel, Karadeniz’in muhteşem yeşilliklerinin içinde yer alıp konuklarına harika bir sağlık tatili sunmaktadır. Otel bünyesinde  açık ve kapalı termal havuzları, spor salonu, hamam ve sauna bulunur.

Buraya sevdiklerinize birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Tuğra Termal Otel: Samsun’un Havza ilçesinde yer alan bu otel, 1997 yıllından berri konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip hem sağlık turizmi hem de doğa turizmi eşliğinde keyifli bir konaklama imkanı yakalayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Maarif Otel ve Kaplıcaları: Samsun’un Havza ilçesinde yer alan bu otel, 24 oda ve 50 yatak kapasiteli olup yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır.

Tesis bünyesinde  200 kişilik çay bahçesi, Jakuzili özel banyolar, Hidro masajlı şifa havuzu, Odalarda kaplıca suyu, 100 kişilik restaurant ve Umuma açık kaplıca hamamı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Lokman Hekim Apart Motel ve Kaplıca Tesisi: Samsun’un Havza ilçesinde yer alan bu tesis, 25 adet apart motelden oluşan otel 125 yatak kapasitesine sahiptir. Tesis bünyesinde  15 adet özel banyo, 500 kişilik özel banyo, 200 kişilik restaurant, 300 kişilik çay bahçesi, 250 kişilik piknik alanı ile açık ve kapalı otopark bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Havza Gezi Rehberi hakkında ayrıntılı bilgi almak için linki tıklayarak yazımızı okuyabilirsiniz. << Havza Gezi Rehberi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz