Hopa Otelleri ve Hopa Otel Fiyatları
Hopa Otelleri ve Hopa Otel Fiyatları

Hopa Otelleri ve Hopa Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım bu yazı iş ve turistik amaçlı konaklamalarınızda size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Hopa Otelleri

Hopa Artvin’e bağlı bir ilçedir. Hopa ilçesi Artvin il merkezine 68 km uzaklıkta yer almaktadır. Karadeniz kıyısında yer alan Hopa doğa ile iç içe güzel bir ilçedir. Bu nedenle iş ve turistik amaçlı seyahat için her yıl çok sayıda kişi ziyaret eder.

Göz at ;

 1. Hopa Gezilecek Yerler
 2. Hopa Otelleri ve Hopa Otel Fiyatları
 3. Hopa Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 4. Artvin Gezilecek Yerler
 5. Artvin’de Gezilecek 10 Yer
 6. Sarp Sınır Kapısından Batum’a Nasıl Gidilir, Ulaşım
 7. Artvin Gece Hayatı
 8. Artvin Otelleri ve Artvin Otel Fiyatları
 9. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 10. Artvin Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 11. Hopa Otelleri ve Hopa Otel Fiyatları
 12. Artvin Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Ayrıca Türklerin akın ettiği Batum şehre de oldukça yakın bir konumda bulunur. Bu nedenle önemli bir konumda bulunur. Buraya gelenler konaklama açısında pek bir sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun birçok konaklama alternatifi bulunur.

Size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi garantiyi alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz.Şimdi burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Hopa Otel Fiyatları

1-Nana Otel: Artvin Hopa’da yer alan Nana Otel, modern bir binada deniz kenarında konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Çatı terasına çıkıp harika deniz ve şehir manzarasını izleyebilirsiniz. Batum’a sadece 32 km uzaklıkta bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Cihan Hotel: Artvin’nin Hopa ilçe merkezinde yer alan Cihan Otel, deniz kıyısında bulunur. Otelin tüm odaları deniz ve dağ manzaralı olup konuklarına harika görsel şölenler sunmaktadır. 1985 yıllından berri konuklarını en iyi şekilde ağırlamaya devam etmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Paluri Hotel: Artin-Hopa’da yer alan bu otel, çeşitli sağlık uygulamaları ve modern konaklama imkanlarıyla harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde sauna, buhar odası, Türk hamamı ve masaj olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Otel Flash: Artin-Hopa’da yer alan bu otel, toplam 31 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Sevdiklerinizle birlikte buraya gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 140-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hopa Heyamo Hotel: Artvin Hopa’da yer alan bu otel,  panoramik deniz veya dağ manzaralı odalar sunmaktadır. Denize oldukça yakın bir konumda bulunur. Odalar bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here