Kazdağı Otelleri ve Kazdağı Otel Fiyatları

Kazdağı Otelleri ve Kazdağı Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Kazdağı Otelleri

Balıkesir ili, Edremit ilçe sınırında bulunan Kaz Dağı (İda Dağı), Alperlerden sonra dünyanın en çok oksijen üreten dağıdır. Yeşil tabiatı ve bol oksijenli havası ile görülmesi gereken yerlerdendir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir.

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden pek sıkıntı çekemezler. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz.

Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önereceğiz. Memnun kalacağınız umuyorum. İşte o yerler…

  1. Balıkesir Gezilecek Yerler
  2. Balıkesir’de Gezilecek 10 Yer
  3. Balıkesir Gece Hayatı
  4. Balıkesir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  5. Balıkesir Otelleri ve Balıkesir Otel Fiyatları
  6. Balıkesir Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Kazdağı Otel Fiyatları

1-Kazdağları İda Natura Bungalov Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı, Akçay semti Kızılkeçili Köyünde bulunur. Tesis, yemyeşil bir bahçe ile dağ ve doğa manzaralı harika bir terası bulunur. Odaları hepsi birbirinden güzeldir. Burada huzur bulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Burada konaklamak için gecelik 680-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Ramada Resort Kazdağları Thermal & Spa: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Güre beldesinde bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 360-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Albatross Dağ Evleri Butik Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Kazdağı bölgesinde bulunur. Harika bir manzarası bulunan otelde huzur adına her şey elinizin altındadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gidip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Bu şık ve konforlu otelde kalmak için gecelik oda fiyatı 250-600 TL arasında ücret ödemek gerekir.

4-Aeneas Butik Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Kazdağı bölgesinde bulunur. Otel, yemyeşil bir bahçe içerisinde yer alır. Plaja ve milli parka oldukça yakındır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Gökyüzü Butik Otel: Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde bulunur. Denize sadece 400 metre uzaklıkta bulunur. Harika manzarasıyla konuklarını ağırlamaktadır. Burada konaklamak için geceliği 150-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here