KidZania Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri
 KidZania Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri

Çocuklar ülkesi olarak bilinen KidZania ile ilgili edindiğimiz izlenimler ışığında size bilgi sunmak isterim. Bunun dışında KidZania Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücretleri ne Kadar sorularına cevap bulacağız

İstanbul’un Üsküdar ilçesinde bulunan KidZania, 4 -14 yaş arasındaki çocukların birbirinden eğlenceli 65 farklı aktiviteyi 100’den fazla meslek üzerinde eğlenerek öğrenebiliyorlar.

Burada çocuklar özgürce hayal ettiği mesleği seçiyor. Bu meslek ışığında hayatı yaşıyor. Bunu yaparken hem motor becerilerini hem de fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirebiliyor. 8.000 m²’lik çocuk ülkesi KidZania, mutlaka gezilip görülmesi gereken bir yerdir.

KidZania Nerede, Nasıl Gidilir?

KidZania, İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Acıbadem Mahallesinde bulunur. Buraya ulaşmak için birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunları tek tek ele almak isterim. Şöyle ki;

  1. Anadolu yakasından gelenler için; Uzunçayır metrobüs durağında inip Akasya’ya ulaşabilir. Dış alanda görünen uçağın altından çocuklar ülkesi KidZania’ya ulaşabilirsiniz.
  2. Metro ile gelecek olanlar; Ünalan durağında inerek buraya direk ulaşım sağlayabilirsiniz.
  3. Özel aracınızla Boğaziçi Köprüsü’nden çıktıktan sonra Harem istikametini takip ederek D100 Karayolu Harem E5 yönünü takip ederek ulaşım sağlayabilirsiniz.

KidZania Ziyaret Saatleri ve Giriş Ücreti

KidZania, Pazartesi günü dışında haftanın her günü 10:00-19:00 saatleri arasında ziyarette açıktır. Giriş ücretleri ise aşağıda tablo halinde size sunduk.

0-2 yaş      2-3 Yaş             4-14 Yaş           Yetişkinler     
Ücretsiz      35,00 TL     75,00 TL      30,00 TL

Göz at;

Akasya Acıbadem AVM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here