Kumbağ Nerede, Nasıl Gidilir?
Kumbağ Nerede, Nasıl Gidilir?

Trakya’nın en gözde tatil beldelerinden biri olan Kumbağ, uzun kumsalları ve eğlence mekanlarıyla yıl boyunca çok sayıda kişinin huzur bulduğu turistik bir yerdir.

Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesine yaklaşık 5 km uzaklıkta yer alan Kumbağ, mutlaka gezilip görülmesi gereken bir tatil beldesidir. Burada çok sayıda turistik tesis bulunmaktadır. Gün içinde plajlarda ziyaretçiler deniz, kum ve güneşin keyfini yaşarken geceleri renkli mekanlarda eğlencenin doruğunu yaşayabilirsiniz. Ayrıca burada bulunan tesislerde  sevdiklerinizle birlikte mangal yakıp piknik keyfi yaşayabilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında burası çok renkli sahnelere şahit olmaktadır. Özellikle gece hayatı çok hareketlidir. Bütün Tekirdağ mekanları kapanıp gece hayatı buraya taşınıyor desek yeridir. Ayrıca burada konaklamak için de birçok mekan bulunmaktadır. Ayrıca buraya kadar gelmişken burada bulunan Yarapsun Çamurunda şifa bulabilirsiniz. Özetle buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Unutmayacağınız bir tatil olacağından hiç şüpheniz olmasın.

Kumbağ Nerede, Nasıl Gidilir?

Kumbağ, Tekirdağ’ın Süleymanpaşa İlçesine yaklaşık 5 km uzaklıkta yer alan bir beldedir. Bu belde Tekirdağ il merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için Tekirdağ merkezinde bulunan belediye binası yanından kalkan minibüslerle buraya ulaşmak mümkündür. Ayrıca İstanbul’dan kalkan otobüslerle buraya direk ulaşmak da mümkündür. Ya da özel aracınızla Tekirdağ’dan Kumbağ istikametine doğru tabelalar yardımıyla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kumbağ Konaklama İmkanları

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Kumbağ Otelleri ve Otel fiyatları hakkında çok ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. İsteyen olursa burada linke tıklayarak yazımızı okuyabilir. << Kumbağ Otelleri ve Kumbağ Otel Fiyatları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here