Merzifon Otelleri ve Merzifon Otel Fiyatları
Merzifon Otelleri ve Merzifon Otel Fiyatları

Merzifon Otelleri ve Merzifon Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ışığında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulursunuz.

Merzifon Amasya iline bağlı bir ilçedir. Merzifon Şehzadeler Şehri Amasya’nın en büyük ilçesidir. Köklü bir tarihi geçmişe sahip olan Merzifon ilçesinde çok sayıda tarihi yapı bulunmaktadır. Bu nedenle yıl boyunca buraya çok sayıda kişi ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçede her bütçeye uygun birden fazla konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini yazmak istiyorum. Şöyle ki;

Merzifon Otelleri ve Merzifon Otel Fiyatları

1-Taşhan Otel: Amasya’nın Merzifon ilçe merkezinde bulunur. Toplam 24 odası bulunur. Bu otelde yer alan odalar oldukça şık ve konforludur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Valiente Hotel: Amasya’nın Merzifon ilçesine bağlı Hacıhasan Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-280 TL ücret ödemeniz gerekir.

Merzifon Gezi Rehberi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here