Midyat Otelleri ve Midyat Otel Fiyatları
Midyat Otelleri ve Midyat Otel Fiyatları

Mardin’in tarihi ilçesi Midyat’da yer alan otelleri ve otel fiyatları hakkında edindiğimiz gözlemler ışığında size bilgi sunacağız. Şöyle ki;

Midyat Otelleri

Midyat, Mardin İlimize bağlı 10 ilçesinden biridir. Mardin il merkezine yaklaşık 1,5 saatlik uzaklıktadır. Burada gezilip görülecek birçok tarihi yapıt bulunmaktadır. Bu nedenle buraya yıl boyunca çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir.

Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada çok sayıda konaklama alternatifi bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek isterim. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Midyat Gezilecek Yerler
 2. Midyat Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Midyat Otelleri ve Midyat Otel Fiyatları
 4. Mardin Gezilecek Yerler
 5. Mardin Gece Hayatı
 6. Mardin’de Gezilecek 10 yer
 7. Mardin’in İlçeleri
 8. Mardin Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 9. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
 10. Mardin Kalesi
 11. Deyrulzafaran Manastırı
 12. Mardin Otelleri ve Mardin Otel Fiyatları
 13. Mardin Otogarından Mardin Havalananına Nasıl Gidilir?

Midyat Otel Fiyatları

1-Matiat Hotel: Midyat ilçe merkezine yaklaşık 6 km uzaklıkta yer alan Matiat Hotel, bünyesinde harika bir açık havuz bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Tarihi kokan bu otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Erdoba Elegance: Midyat Yolu Üzeri 3.km’de bulunur. Otel bünyesinde başta havuz olmak üzere sauna, spor salonları ve masaj salonları olmak üzere birçok farklı alanda hizmet sunmaktadır. Buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist gelmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-440 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Shmayaa Hotel: Mardin’in Midyat ilçesinde bulunur. Otel bünyesinde konuklarına birçok farklı hizmet sunmaktadır. Otel, geleneksel mimari tarzda inşa edilmiştir. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada kalmak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Midyat Gap Hotel: Mardin’in ünlü antik kenti Midyat’da yer alan Midyat Gap Hotel, Telkâri Çarşısı’nın hemen 200 metre üst kısmında bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here