Mordoğan Nerede, Nasıl Gidilir?
Mordoğan Nerede, Nasıl Gidilir?

Karaburun Yarımadası’nın kuzey-güney yönünde uzanan dağların eteklerinden bulunan Mordoğan Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Mordoğan, İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı bir tatil kasabasıdır. Karaburun’un Mordoğan beldesi; Karaburun’un sakin yapısından farklı hareketli bir balıkçı kasabasıdır. Karaburun’a 20 km uzaklıkta bulunan Mordoğan gece kulüpleri ve eğlence mekanları ile hareketli bir yerdir. Ayrıca limanında çok sayıda restoran ve kafe bulunmaktadır. Doğal güzelliğe ve sakin bir yapıya sahip bu ilçede sakin bir tatil yapabilirsiniz.

Mordoğan kasabası denilince akla birçok şey gelmektedir. Özellikle plajları ve doğal güzellikleri oldukça dikkat çekicidir. Mordoğan daha çok bu yapılarla bilinir.

 • Çatalkaya
 • Ayıbalığı kayalıkları
 • Ayıbalığı plajı
 • Ardıç Plajı
 • Amatör balıkçılığı
 • 70 çeşit mor çiçeği

Mordoğan Nerede, Nasıl Gidilir?

Mordoğan,  İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı bir beldedir. Bu belde, Uzunada’nın tam karşısında yer alır. Mordoğan kasabası, İzmir’e 80 km, Karaburun’a 20 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Karaburun ilçesine ulaşmanız gerekir. Karaburun ilçesinden kalkan servislerle çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

 1. Mordoğan Otelleri ve Mordoğan Otel Fiyatları
 2. Karaburun Gezi Rehberi
 3. Karaburun Otelleri ve Karaburun Otel Fiyatları
 4. İzmir Gezi Rehberi
 5. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
 6. İzmir Gece Hayatı
 7. İzmir Otelleri ve İzmir Otel Fiyatları
 8. İzmir Balayı Otelleri ve Paketleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here