Mordoğan Otelleri ve Mordoğan Otel Fiyatları
Mordoğan Otelleri ve Mordoğan Otel Fiyatları

Mordoğan Otelleri ve Mordoğan Otel Fiyatları hakkında bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı turistik amaçlı konaklamalarınızda size rehber görevi yapar.

Mordoğan, İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı bir tatil beldesidir. Mordoğan, Karaburun’un sakin yapısından farklı hareketli bir balıkçı kasabasıdır. Karaburun’a 20 km uzaklıkta bulunan Mordoğan gece kulüpleri ve eğlence mekanları ile hareketli bir yerdir. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist uğramaktadır. Buraya gelen turistler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü burada her bütçeye uygun birçok konaklama alternatifi bulunur. Tek yapmanız gereken buraya gelmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın.. Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirirsiniz. Şimdi burada yer alan popüler bazı konaklama yerlerine göz atalım. İşte O yerler…

Mordoğan Otelleri ve Mordoğan Otel Fiyatları

1-Mavi Keçi Butik Otel: Bu otel, İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Çatalkaya Köyü’nde bulunmaktadır. Otellin odaları, panoramik bir deniz, dağ ve yeşil vadi manzarasına sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 360-720 TL arasında değişmektedir.

2-Üzüm İskelesi Butik Otel: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Otelin birbirinden güzel 7 odası bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet yürütülmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 345-700 TL arasında değişmektedir.

3-Seal Beach Club & Otel: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde yer alan bu otel, tarihi Ayıbalığı Koyu Plajı’nın hemen üzerinde bulunur. Otelin tüm odaları deniz manzaralıdır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Tayfun Butik Hotel: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Otel bünyesinde harika bir otel bulunur. Bu tesisin en önemli özelliği  evcil hayvan dostudur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-380 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Morkoyun Bungalov Kamp: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Denize ve plaja oldukça yakın bir konumda bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yakalayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-320 TL ücret ödemeniz gerekir.

6-Tayfun Butik Hotel: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Otel bünyesinde bir restoran ve ortak bir salon bulunur. Konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-350 TL ücret ödemeniz gerekir.

7-Yıldız Motel: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Bu motel 1984 yıllından berri konuklarına hizmet vermektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-320 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

8-Pamukkale Dinlenme Tesisi: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Bu tesis, harika bir bahçe içerisinde bulunur. Burada sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve keyifli bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

9-Sancak Otel Ayıbalığı: İzmir’in Karaburun ilçesine bağlı Mordoğan beldesinde bulunur. Evcil hayvanları da kabul eden bu otel harika bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-170 TL ücret ödemeniz gerekir.

Göz at;

  1. Mordoğan Gezi Rehberi
  2. Karaburun Gezi Rehberi
  3. Karaburun Otelleri ve Karaburun Otel Fiyatları
  4. İzmir Gezi Rehberi
  5. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
  6. İzmir Gece Hayatı
  7. İzmir Otelleri ve İzmir Otel Fiyatları
  8. İzmir Balayı Otelleri ve Paketleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here