Niğde Otelleri ve Niğde Otel Fiyatları
Niğde Otelleri ve Niğde Otel Fiyatları

Niğde Otelleri ve Niğde Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı hem iş hem de tatil seyahatinizde size yol arkadaşı olacaktır.

Niğde Otelleri

Niğde 352.727 toplam nüfusu ile İç Anadolu bölgemizin en az nüfusa sahip illerden biridir. İlimize bağlı 6 ilçe bulunur. İlimizde gezilip görülecek birçok tarihi yapı bulunur. Bu nedenle iş ve turistik amaçlı her yıl buraya birçok kişi gelmektedir.

Göz at ;

  1. Niğde Gezilecek Yerler
  2. Niğde’de Gezilecek 10 Yer
  3. Niğde Gece Hayatı
  4. Niğde’nin İlçeleri
  5. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  6. Niğde Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  7. Niğde Kalesi
  8. Niğde Otelleri ve Niğde Otel Fiyatları

Buraya gelenler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü şehrin her noktasında kalacağınız bir konaklama yeri mutlaka vardır. Burada her bütçeye uygun konaklama alternatifleri bulunur. Şimdi burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerini size önermek istiyorum. Şöyle ki;

Niğde Otel Fiyatları

1-Çelikhan Hotel & Spa: Niğde’nin termal bölgesi Çiftehan ilçe merkezinde yer alan bu otel, iş, turizm, sağlık ve eğlence amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde başta yüzme havuzu ve SPA merkezi olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-580 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Honour Hotel: Niğde kent merkezinde yer alan 5 yıldızlı şık ve konforlu bu otel, toplam 40 odasıyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 240-550 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Çiftehan Termal Otel: Niğde’nin Çiftehan Kaplıcalarında yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Otel bünyesinde turizm ve sağlık adına birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya hem eğlenmek hem de şifa bulmak için gelebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-470 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Grand Hotel Niğde: Niğde şehir merkezinde yer alan bu otel, otogara oldukça yakın bir konumda bulunur. İş ve turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Odaları şık ve zarif bir şekilde dizayn edilmiştir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-460 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Nahita Hotel: Niğde kent merkezi Emin Erişingil Caddesi’nde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetlerle ağırlamaktadır. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Niğde Ucuz Otelleri

1-Yılmaz Apart Pansiyon: Niğde kent merkezinde yer alan bu apart otel, yıl boyunca konuklarına ev konforunda hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 40-80 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Bilge Pansiyon: Niğde kent merkezinde yer alan bu pansiyon, yıl boyunca misafirlerine harika bir konaklama keyfi sunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 40-80 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Osmanbey Oteli: Niğde şehir merkezinde yer alan bu otel, klimalı odaları ve 24 saat açık resepsiyonuyla konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Toplam 70 konforlu odasıyla yıl boyunca misafirlerini ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Niğde Oteli: Niğde kent merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Buraya iş ve turistik amaçlı konaklamalar için kullanabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Şahiner: Niğde merkezinde yer alan bu otel, Niğde Otogar’a 1 km uzaklıkta bulunur. Bulunduğu konum itibariyle sıkça tercih edilmektedir. Toplam 42 odasıyla konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz