Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

Şanlıurfa’nın merkezi ilçesi Karaköprü’de yer alan Paintball Oyun Alanı hakkındaki izlenimlerimizi aktaracağız. Bunun dışında Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde hizmet veren paintball spor ve oyun sahası, 2010 yıllında hizmette açılmıştır. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilmektedir.

Göz at ;

 1. Şanlıurfa Gezilecek Yerler
 2. Şanlıurfa’da Gezilecek 10 Yer
 3. Şanlıurfa’nın İlçeleri
 4. Şanlıurfa Gece Hayatı
 5. Şanlıurfa Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 6. Halfeti Gezilecek Yerler
 7. Güneydoğu Anadolu’da Mutlaka Gezilmesi gereken 10 Yer
 8. Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 9. Şanlıurfa Kalesi
 10. Şanlıurfa Otelleri ve Şanlıurfa Otel Fiyatları
 11. Ramazan Ayında Ziyaret Edilmesi Gereken 10 Yer
 12. Balıklı Göl
 13. Göbeklitepe
 14. Şanlıurfa Halilurrahman Cami
 15. Harran Evleri
 16. Hz. İbrahim Mağarası

Hem eğlence hem de spor oyunu olarak bilinen Paintball Oyunu, dünyaca popüler bir oyundur. Buraya yolunuz düşerse mutlaka arkadaşlarınızla gelip muazzam vakit geçirebilirsiniz.

Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı, Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bulunan Atatürk Ormanı içinde bulunur. Buraya şehir merkezinden kalkan 73 numaralı dolmuşlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu dolmuşla gittiğinizde son durakta inin yaklaşık 800-900 Metre yürüdükten sonra ulaşabilirsiniz. Ormanın içinde hemen sağ tarafta bulunur. Ya da şahsi aracınızla tabelalar yardımıyla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için 0532 622 21 98 – 505 352 39 09 numaralı telefonlarla iletişime geçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here