Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

Şanlıurfa’nın merkezi ilçesi Karaköprü’de yer alan Paintball Oyun Alanı hakkındaki izlenimlerimizi aktaracağız. Bunun dışında Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde hizmet veren paintball spor ve oyun sahası, 2010 yıllında hizmette açılmıştır. Buraya yıl boyunca çok sayıda kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Hem eğlence hem de spor oyunu olarak bilinen Paintball Oyunu, dünyaca popüler bir oyundur. Buraya yolunuz düşerse mutlaka arkadaşlarınızla gelip muazzam vakit geçirebilirsiniz.

Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı, Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesinde bulunan Atatürk Ormanı içinde bulunur. Buraya şehir merkezinden kalkan 73 numaralı dolmuşlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu dolmuşla gittiğinizde son durakta inin yaklaşık 800-900 Metre yürüdükten sonra ulaşabilirsiniz. Ormanın içinde hemen sağ tarafta bulunur. Ya da şahsi aracınızla tabelalar yardımıyla çok rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şanlıurfa Paintball Oyun Alanı hakkında daha fazla bilgi ve ayrıntı için 0532 622 21 98 – 505 352 39 09 numaralı telefonlarla iletişime geçin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here