Selçuk Otelleri ve Selçuk Otel Fiyatları
Selçuk Otelleri ve Selçuk Otel Fiyatları

Selçuk Otelleri ve Selçuk Otel Fiyatları ile ilgili izlenim ve bilgilerimizi siz değerli okurlarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu konu hakkında kafanıza takılan sorular olursa yorum kısmında lütfen bizimle paylaşın.

Selçuk Otelleri

İzmir’in tarih kokan ilçesi Selçuk; İzmir’e 75 km uzaklıkta bulunmaktadır. Burada birçok tarihi yapı ve doğal güzellik bulunmaktadır.

Bu nedenle her yıl buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist uğramaktadır. Buraya gelen turistler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin birçok noktasında her bütçeye uygun birçok farklı konaklama alternatifi bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce İnternet üzerinde mutlaka rezervasyon yaptırın.

Bu şekilde hem işinizi sağlama alırsınız. Hem de konaklama yerinizi daha uygun fiyatta getirmiş olursunuz. Şimdi burada yer alan bazı popüler konaklama yerlerine bir göz atalım. Şöyle ki;

Göz at ;

 1. Selçuk Gezilecek Yerler
 2. Selçuk Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Selçuk Otelleri
 4. Şirince Köyü Nerede, Nasıl Gidilir?
 5. Çamlık Buharlı Lokomotif Müzesi
 6. Nesin Matematik Köyü
 7. Efes Kuretler Caddesi
 8. Selçuk Yaşar Müzesi Ve Sanat Galerisi
 9. Efes Teras Evler
 10. Selçuk Efes Müzesi
 11. Selçuk Liman Caddesi
 12. İzmir Gezilecek Yerler
 13. İzmir Gece Hayatı
 14. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
 15. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
 16. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 17. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 18. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

Selçuk Otel Fiyatları

1-Palm Wings Ephesus Beach Resort: İzmir-Selçuk’da yer alan bu 5 yıldızlı tesis, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Denize sıfır bir konumda bulunup birbirinden güzel 434 odaya sahiptir. Odaların çoğu deniz manzaralı olup görenleri hayrette düşürmektedir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 740-1050 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Stonehouse Byipek Hotel: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Otel bünyesinde harika hizmetler bulunur. harika bir manzarası bulunan otelde huzur bulacaksınız. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 510-950 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Nişanyan Otel Selçuk: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Otel, tarihi Şirince köyünün manzarasını bize sunmaktadır. Otel bünyesinde harika bir yüzme havuzu bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 480-850 TL arasında değişmektedir.

4-Nea Efessos Butik Otel: İzmir’in Selçuk ilçesine bağlı Şirince Köyünde bulunur. Ev konforunda size harika hizmetler sunmaktadır. Tesis, tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 440-750 TL arasında değişmektedir.

5-Cella Butik Hotel: İzmir’in Selçuk ilçesinde hizmet veren bu otel, Efes’e oldukça yakın bir yerde bulunur. Tarihi ile iç içe bir konumda yer alıp konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Selçuk ilçesinin tarihi yapılarını gezdikten sonra sevdiklerinizle birlikte ev konforunda bu butik otelde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 420-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Selçuk Ucuz Otelleri

1-ANZ Guest House: İzmir’in Selçuk ilçesinde konuklarına hizmet veren bu mekan, toplam 26 odalı olup yıl boyunca misafirlerine harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 55-110 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Rebetika Otel: İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alan bu otel,  Efes antik kenti’ne oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bulunduğu konum itibariyle oldukça hoş bir manzaraya sahiptir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 80-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Wallabies Aquaduct Hotel: İzmir’in Selçuk ilçesinde yer alan bu otel, konuklarına yıl boyunca harika hizmetler sunmaktadır. Buraya sevdiğinizle birlikte gelip huzurlu bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Nicea Hotel: Greko-Romen kenti Efes’e 3 km uzaklıkta yer alan bu otel, sade mobilyalarla dekore edilmiş odalarla harika bir hizmet sunmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle oldukça sık tercih edilmektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Paris Otel Selçuk: İzmir’in Selçuk ilçe merkezinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-210 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here