Silivri Otelleri ve Silivri Otel Fiyatları

Silivri Otelleri ve Silivri Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme alacağız. Umarım iş ve tatil seyahatinizde size ve sevdiklerinize yol arkadaşı olur. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Silivri; İstanbul’a 67 km uzaklıkta bulunan bir ilçesidir. Sahil kenti olan Silivri ilçesi görülmesi gereken yerlerdendir. 45 km boyunda sahil şeridine sahip Silivri doğal alanları ve parkları ile günübirlik tatil arayanların gözde yerlerindendir.  Bu nedenle yıl boyunca buraya çok sayıda yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama yönünden hiçbir sıkıntı çekmezler. Çünkü burada çok sayıda farklı alternatifte konaklama yeri bulunur. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce ya İnternet üzerinde ya da telefonla arayarak rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem daha uygun fiyatta getirirsiniz. Hem de işinizi şansa bırakmamış olursunuz. Şimdi burada bulunan bazı konaklama yerlerini size önerceğiz. Memnun kalacağınızı umuyoruz. İşte o yerler…

Silivri Otelleri ve Silivri Otel Fiyatları

1-Çakır Keyif Butik Otel: İstanbul’un Silivri ilçesine bağlı Kavaklı Köyü’nde bulunur. İlk olarak 1955 yıllında inşa edilmiştir. İstanbul trafiğinden uzaklaşıp huzur bulmak için burayı seçebilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 560-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Elit Pansiyon Silivri: İstanbul’un Silivri ilçe sınırında yer alan Elit Pansiyon Silivri, birbirinden güzel harika 27 odası ve 75 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Bina 3 katlı olup ev konforunda size hizmet sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Eser Diamond Hotel & Convention Center: Silivri – Çorlu karayolu üzerinde yer alan Eser Diamond Hotel & Convention Center, birbirinden şık ve konforlu 218 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 220-430 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Hotel Garden Resort: İstanbul’un Silivri ilçe sınırında yer alan Hotel Garden Resort, hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 200-400 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Hotel Osaka: İstanbul’un Silivri ilçe sınırında yer alan Hotel Osaka, toplam 50 odasıyla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 180-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Şimdi ise daha uygun fiyatta bulunan otel önerilerimize bakalım.

1-Legend Hotel Tem: İstanbul’un Silivri ilçesine bağlı Ortaköy’de bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL ücret ödemeniz gerekir.

2-Family Resort Hotel: İstanbul’un Silivri ilçesine bağlı Selimpaşa Ayazma Mevkiinde bulunur. 1994 yıllında hizmette açılan 3 yıldızlı otelde konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-220 TL arasında ücret ödemek gerekir.

3-Bon Hotel City & Resort: İstanbul’un Silivri ilçesine bağlı Selimpaşa Mahallesinde bulunur. Diğer bir deyişle Silivri’ye 10 dakikalık bir sürüş mesafesinde bulunur. Hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için uygun bir yerdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-230 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Silivri Park Hotel: İstanbul’un Silivri ilçesine bağlı Piri Mehmet Paşa Mahallesinde bulunur. Müşterilerine 10 yıldır hizmet vermekte olan bu otel, konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Selis Hotel: İstanbul’un Silivri ilçesine bağlı  Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Fikret Gündoğan Sokakta bulunur. Bu otel, deniz kenarından ve şehir merkezinden 1 dakikalık yürüyüş mesafesinden bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 170-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here