Singapur Orchard Road
Singapur Orchard Road

Her büyük şehrin kendine has tanınan bir yolu vardır. Barcelona’da Las Ramplas, ya da Paris’te Champs Elysee’s nasıl ünlü bir yol, cadde ise, Singapur’da da Orchard Road yolu çok ünlüdür.

Arabalarının sesinin, ışığın bol olduğu ve neon ışıklarının bol olduğu bu bulvar oldukça popüler bir yerdir. Yüzlerce mağaza, 300’den fazla parakende mağazası, alışveriş kompleksleriyle Singapur’un merkezidir.

Size vitrinlerden alışveriş yapmanızı öneriyoruz. Tabi ki ekonomik gücünüz, ne kadar yeteceğini siz daha iyi bilirsiniz. Fiyatların uygun ve pahalı olduğu yerler de vardır. İyice dolaşıp fiyat araştırması yapmadan alışveriş yapmamalısınız. Ama yinede mevcut paranızla çok güzel hediyeler alacağınıza eminiz. Özellikle Little India ve Chinatown isimli bölgelerde kendinize ve dostlarınıza ekonomik durumunuza göre çok güzel hediyeler alacağınıza eminiz.

Orchard tramway istasyonundan alışverişin kalbinin attığı bu bulvara kolayca ulaşabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lokal web sitelerine bakabilirsiniz. Ayrıca şehirdeki turizm ofisleri de size istediğinizi bulma konusunda yardımcı olacaklardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz