Paintball Oyun Alanı
Paintball Oyun Alanı

Ülkemizin en kuzeyinde yer alan Sinop şehrinde bulunan Paintball Oyun Alanı hakkında edindiğimiz izlenimleri sizinle paylaşmak isteriz. Ayrıca Sinop Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Son yıllarda ülkemizde en çok oynanan spor dallarından biri olan paintball oyunu, Sinop ilimizde de yakın tarihte hizmette açılmıştır. Sinop ilimizde iki tane Paintball oyun alanı bulunmaktadır.

Göz at ;

 1. Sinop Gezilecek Yerler
 2. Sinop’da Gezilecek 10 Yer
 3. Boyabat Gezilecek Yerler
 4. Sinop Gece Hayatı
 5. Sinop Hangi Bölgede,Nereye Bağlı ve Nüfusu
 6. Sinop Otelleri ve Sinop Otel Fiyatları
 7. Sinop Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?
 8. Karadeniz’de Mutlaka Görülmesi Gereken 10 Yer
 9. Sinop Kalesi
 10. Tarihi Sinop Cezaevi
 11. Sinop Nerede?

Bunlardan biri Akliman mevkiinde bulunur. Bu oyun alanı 2016 yıllında hizmette açılmıştır. Diğeri ise Ayancık ilçesinde bulunur. Bu oyun alanı da 2017 yıllında hizmette açılmıştır. Yıl boyunca buraya çok sayıda kişi ziyaret etmektedir.

Ayancık Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Ayancık Paintball Oyun Alanı, Sinop’un Ayancık ilçesine bağlı eski Kereste Fabrika bölgesinde bulunur. Buraya ulaşmak için ilk başta Ayancık ilçe merkezine ulaşmak gerekir. Daha sonra servislerle buraya ulaşılabilir. Ayrıca burada kişi başı ücret 50 adet boya topu ile birlikte 25 TL. Ekstra boya topuna ihtiyaç duyarsanız da 50 adet boya topunun fiyatı sadece 7 TL. 100 adet boya topu 10TL.

Akliman Paintball Oyun Alanı Nerede, Nasıl Gidilir?

Akliman Paintball Oyun Alanı, Sinop Akliman mevkiinde bulunur. Buraya şahsi aracınızla veya toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Rezervasyon ve bilgi için (0368) 287 60 30 numaralı telefonla iletişime geçin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz