Sirkeci Otelleri ve Sirkeci Otel Fiyatları
Sirkeci Otelleri ve Sirkeci Otel Fiyatları

Sirkeci Otelleri ve Sirkeci Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Bu yazı umarım iş ve turistik amaçlı konaklamalarda size yardımcı olur.

Sirkeci; İstanbul ilimizin Fatih ilçesine bağlı tarihi bir semttir. Bu semt hem tarihi hem doğal güzellikleri hem de bulunduğu konum itibariyle önemli bir yerdir. Buraya her yıl çok sayıda ziyaretçi gelir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısından pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü bu tarihi semtte birçok otel, pansiyon ve kiralık evler bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Sirkeci Otelleri ve Sirkeci Otel Fiyatları

1-Sirkeci Mansion – Sirkeci Group: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Bulunduğu konum nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. Otel bünyesinde  sauna, Türk hamamı ve masaj uygulamaları içeren SPA merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 890-1150 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Levni Hotel & Spa: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Birçok tarihi yapıya yürüme mesafesinde bulunur. Bu tesis bünyesinde harika bir SPA merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 600-990 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Lalahan Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. iş, alışveriş ve eğlence merkezlerine oldukça yakın bir konumda bulunur. Şık ve modern odalarında yıl boyunca konuklarını en iyi şekilde ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 550-880 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Seres Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Bu otel; iş, eğlence ve alışverişin sıkça yapıldığı bir bölgede bulunur. Burası yıl boyunca çok sayıda kişiyi ağırlamaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 430-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Eurostars Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Sirkeci Tren İstasyonu, Ayasofya ve Yerebatan Sarnıcı’na oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 420-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Sirkeci Ucuz Otelleri

1-Hürriyet Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Bu otel, 35 odalı ve 4 katlıdır. Yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-180 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Yeni Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Bu otel, Eminönü Feribot İskelesi’ne oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Şamil Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Yıl boyunca konuklarına ev konforunda hizmet sunmaktadır. Tarihi yapılara yürüyerek ulaşabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-210 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Turvan Hotel Sirkeci: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Bu otel; Mısır Çarşısı, Kapalı Çarşı, Yerebatan Sarnıcı, Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi ve Sultanahmet Camii gibi tarihi yapılara oldukça yakın bir konumda bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-240 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Bosphorus Family Old City Hotel: İstanbul’un Fatih ilçesine bağlı Sirkeci semtinde bulunur. Otelin birbirinden şık ve konforlu 15 odası bulunur. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip keyifli bir konaklama yaşayabilirsiniz.  Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here