Starpark Lunaparkları
Starpark Lunaparkları

Ülkemizin değişik noktalarında bulunan Starpark Luna Parklar,  1960 yılından beri ülkemizde hizmet vermeye devam etmektedir.

Oldukça popüler olan bu lunaparklar, 7’den 70’e herkesin eğlendiği yerlerdir. Buralar yıl boyunca çok sayıda kişi tarafında ziyaret edilmektedir. Şimdi ülkemizde yer alan şubeleri tek tek ele almak isterim. Şöyle ki;

1-Starpark Lunapark Korupark AVM Şubesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Bursa ili, Osmangazi ilçe sınırında yer alan Starpark Lunapark Korupark AVM Şubesi, 1997 yılında hizmette açılan önamli bir lunaparktır. Burada çok sayıda oyun ve eğlence alanı bulunur. Buraya ulaşmak için Bursa kent merkezinde toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ve fiyat konusunda daha fazla bilgi almak için 0224 242 43 54 numaralı telefonla iletişim kurun.

2-Starpark Lunapark Torıum AVM Şubesi Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul ili, Esenyurt ilçe sınırında yer alan Starpark Lunapark Torıum AVM Şubesi, 3500 m2 alanda hizmet veren önemli bir oyun merkezidir. Burada birçok oyun ve eğlence alanı bulunur. Burası Turgut Özal Mahallesi E-5 Üzerinde bulunur. Buraya ulaşmak için toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım ve fiyatlar konusunda daha fazla bilgi almak için 0216 425 03 28 numaralı telefonla iletişim kurabilirsiniz.

3-Starpark Lunapark Perlavista AVM Şubesi Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’unun Beylikdüzü ilçesine bağlı Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı üzerinde bulunur. Buraya toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu lunapark hakkında daha fazla bilgi için 0 (212) 873 90 07 numaralı telefonla iletişim kurabilirsiniz.

4-Starpark Lunapark Arenapark AVM Şubesi Nerede, Nasıl Gidilir?

İstanbul’unun Küçükçekmece ilçesine bağlı Atakent Mahallesi, Arenapark AVM içerisinde bulunur. Buraya ulaşmak için toplu taşıma araçları kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu lunapark hakkında daha fazla bilgi için 0212 548 13 13 numaralı telefonla iletişim kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz