Titreyengöl Otelleri ve Titreyengöl Otel Fiyatları
Titreyengöl Otelleri ve Titreyengöl Otel Fiyatları

Titreyengöl Otelleri ve Titreyengöl Otel Fiyatları hakkında merak edilen sorulara cevap mahiyetinde bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı ile kafanızdaki soru işaretleri giderilir. Harika bir tatil keyfi yaşarsınız.

Titreyengöl, Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunan bir tatil köyüdür. Burada birçok doğal güzellik alanı bulunur. Tabi bunlardan şüphesiz en önde geleni deniz, kum ve güneştir. Bunun yanında eğlence ve huzur da ekleyebiliriz. Kafanızı dinleyip huzurlu bir tatil keyfi için burayı tercih edebilirsiniz. Burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Umarım beğenirsiniz. İşte o yerler…

Titreyengöl Otelleri ve Titreyengöl Otel Fiyatları

1-Kaya Side Hotel: Oldukça şık ve konforlu bir oteldir. Otel bünyesinde başta yüzme havuzları, Plaj alanı ve spa merkezleri olmak üzere birçok hizmet bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 750-1000 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Diamond Premium Hotel & Spa: Harika bir konumda bulunan Diamond Premium Hotel & Spa, bünyesinde Sezonluk açık havuz ve spa merkezi bulunmaktadır. Burada birçok hizmet alanı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 500-750 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Labranda Excelsior Hotel: Antalya Side Titreyengöl mevkiinde bulunan bu otel, 1992 yıllından berri hizmet vermektedir. Otel, 181 odalı ve 4 yıldızlıdır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet alanı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 450-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Linda Resort Hotel: Manavgat’ın merkezine yaklaşık 5 km uzaklıkta yer alan bu otel, bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 400-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Titreyengöl Voyage Sorgun: Antalya’nın Manavgat ilçesine bağlı Side beldesinde bulunur.  Bu tesis, toplam 508 odayla konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunur. Buraya yolunuz düşerse sevdiklerinizle birlikte harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-600 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here