Üsküdar Otelleri ve Üsküdar Otel Fiyatları
Üsküdar Otelleri ve Üsküdar Otel Fiyatları

Üsküdar Otelleri ve Üsküdar Otel Fiyatları hakkında ayrıntılı bir makale kaleme alacağız. Bu makale hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalarınızda size yol arkadaşlığı yapacaktır. Umarım memnun kalırsınız.

Üsküdar, İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan bir ilçedir. Köklü tarihi geçmişe sahip Üsküdar’da çok sayıda tarihi yapıt bulunmaktadır. Bu nedenle buraya her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turist ziyaret etmektedir. Buraya gelen ziyaretçiler konaklama açısında pek sıkıntı yaşamazlar. Çünkü ilçenin her noktasında; otel, kiralık daire, apart, pansiyon ve butik otel bulunur. Her bütçeye uygun bir konaklama yeri bulabilirsiniz. Fakat size tavsiyem buraya gelmeden önce mutlaka İnternet üzerinde rezervasyon yaptırın. Bu şekilde hem işinizi sağlama almış olursunuz. Hem de konaklama yerinizi daha ucuza getirirsiniz. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Üsküdar Otelleri ve Üsküdar Otel Fiyatları

1-Sumahan On the Water: İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Çengelköy semtinde bulunur.  Boğaz manzaralı bu otel bünyesinde  SPA olanakları ve donanımlı toplantı odası ile hem iş seyahati hem de seyahat için oldukça uygun bir konaklama yeridir.  Burada konaklamak için gecelik 800-1200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Bosphorus Palace Hotel: İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Beylerbeyi semtinde bulunur. Bu tesis, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 490-920 TL arasında ücret ödemeniz gerekir. Harika deniz manzaralı olup sevdiklerinizle birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

3-Su Merdum Otel: İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Beylerbeyi semtinde bulunur. Sahile oldukça yakın bir konumda yer alır. Otel bünyesinde  Yüzme havuzu, sauna, sağlık havuzu, hamam ve masaj olanakları bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 370-800 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Queen Hotel & SPA: İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı  Büyük Çamlıca semtinde bulunur. 2012 yıllında hizmete açılan bu tesis bünyesinde spa sağlık merkezi ve yüzme havuzu başta olmak üzere birçok hizmet olanağı bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 300-700 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Ramada İstanbul Asia Luxury Hotel: İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı  Altunizade bölgesinde yer alan bu otel,  80 odalı ve 8 katlı olup yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde harika bir bahçe bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 210-450 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

Üsküdar Ucuz Otelleri

1-Veni Vidi Dormi: İstanbul Üsküdar’da yer alan bu otel bünyesinde sevimli bir bahçe bulunur. Yıl boyunca hizmete açıktır. Oldukça temiz bir tesistir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-200 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-İkon Otel: İstanbul Üsküdar’da yer alan İkon Otel, hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Toplam 15 odasıyla yıl boyunca konuklarına hizmet vermektedir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-210 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Mercure İstanbul Altunizade: İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı  Altunizade bölgesinde yer alan bu otel,  Capitol Alışveriş Merkezi, Beylerbeyi Sarayı ve Boğaziçi Köprüsüne oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 120-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Serra Boutique Hotel: İstanbul Üsküdar’da yer alan bu otel, Kız Kulesine oldukça yakın bir konumda bulunur. Otel bünyesinde birçok hizmet olanağı bulunmaktadır. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here