Yozgat Otelleri ve Yozgat Otel Fiyatları
Yozgat Otelleri ve Yozgat Otel Fiyatları

Yozgat Otelleri ve Yozgat Otel Fiyatları ile ilgili ayrıntılı bir yazı kaleme aldık. Umarım bu yazı iş ve tatil amaçlı seyahat konaklamalarınızda size yardımcı olacaktır. Sorularınız olursa memnuniyetle cevaplarız.

Yozgat Otelleri

Yozgat 418.650 toplam nüfusu ile Ülkemizin İç Anadolu Bölgesinde bulunur. İlimize bağlı 14 ilçe bulunur. Buraya yıl boyunca iş ve tatil amaçlı birçok kişi gelmektedir. Buraya gelen biri konaklama açısından pek sıkıntı yaşamaz.

Göz at ;

  1. Yozgat Gezilecek Yerler
  2. Yozgat’da Gezilecek 10 Yer
  3. Yozgat’ın İlçeleri
  4. Yozgat Gece Hayatı
  5. Yozgat Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
  6. İç Anadolu Bölgesinde Görülmesi Gereken 10 Yer
  7. Yozgat Otelleri ve Yozgat Otel Fiyatları
  8. Yozgat Çamlığı Milli Parkı Nerede, Nasıl Gidilir
  9. Büyüknefes( Tavium Antik kenti)

Çünkü şehrin merkezinde ve ilçelerinde birçok konaklama yeri bulunur. Özellikle konaklama yerleri Şehir merkezinde bulunur. Yozgat ilimizde 3,4 ve 5 yıldız otel bulabileceğiniz gibi Apart, konuk Evi ve kiralık daire bulunur. Şimdi burada yer alan bazı konaklama yerlerini size tavsiye etmek istiyorum. Şöyle ki;

Yozgat Otel Fiyatları

1-Safa Thermal Hotel: Yozgat’ın Sorgun ilçesinde yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otel bünyesinde harika bir spa merkezi bulunur. Sevdiklerinizle birlikte hem huzurlu hem de sağlıklı bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 250-500 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

2-Grand Ser Hotel: Yozgat Merkez’de yer alan bu otel, yıl boyunca konuklarına harika hizmet olanakları sunmaktadır. Tesis bünyesinde  sağlıklı yaşam alanında kapalı havuzu ve spor merkezi bulunur. Burada sevdiklerinizle harika bir tatil keyfi yaşayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 190-350 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

3-Galata Çamlık Hotel: Yozgat Çamlık Milli Parkı içinde yer alan bu otel, konforlu odalarında misafirlerine keyifli bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tesis bünyesinde kapalı havuz ve fitness merkezi bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 160-330 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

4-Saffron Hotel Yozgat: Yozgat şehir merkezinde yer alan bu 3 yıldızlı otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına konforlu ve rahat bir konaklama hizmeti sunmaktadır. Tesis bünyesinde spor salonu, sauna ve futbol sahası bulunur. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 150-300 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

5-Grand Surmely Business Hotel: Yozgat Şehir merkezinde hizmet veren Grand Surmely Hotel; modern bir binada konuklarına yıl boyunca hizmet vermektedir. Hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalar için oldukça uygun bir yerdir. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 130-280 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

6-Yılmaz Otel: Yozgat kent merkezinde yer alan bu otel, otogara yaklaşık 800-900 metre uzaklıkta bulunur. Otel bünyesinde birçok farklı hizmet olanağı bulunmaktadır. Otel çalışanları oldukça sıcakkanlı ve yardımseverdir. Buraya sevdiklerinizle birlikte gelip gönül rahatlığı içinde konaklayabilirsiniz. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 110-250 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

7-Hitit Otel: Yozgat Otogarı’na sadece 700 metre uzaklıkta yer alan bu otel, yıl boyunca hizmette açık olup konuklarına harika hizmetler sunmaktadır. Otelin resepsiyonu 24 saat açıktır. Odaları oldukça temizdir. Burada konaklamak için gecelik oda fiyatı 100-220 TL arasında ücret ödemeniz gerekir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here