Ağaran Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir?
Ağaran Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Karadeniz’in saklı cenneti olarak bilinen Ağaran Şelalesi ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktaracağız. Bunun dışında Ağaran Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Rize’nin Çayeli ilçesine bağlı Sırtköy sınırları içinde  bulunan Ağaran Şelalesi, gezilip görülmeye değerdir. Yaklaşık 50 metre yükseklikte akan bu şelale, ortaya harika bir görüntü çıkarmaktadır. Bulunduğu konum itibariyle de oldukça önemli bir yere sahiptir.

Doğa ile bütünleşen bu şelale çevresinde yürüyüşler yapabilir, piknik yapabilir ve sevdiklerinizle birlikte muazzam bir gezi keyfini yaşayabilirsiniz. Yeşilin her tonunu bulabileceğiniz bu güzel yeri mutlaka gezip görmelisiniz.

Ağaran Şelalesi Nerede, Nasıl Gidilir?

Ağaran Şelalesi, Rize’nin Çayeli ilçesine bağlı Sırtköy sınırları içinde  bulunur.  Bu şelale; Rize merkeze 30 km, Çayeli ilçesine ise 12 km uzaklıkta bulunur. Buraya ulaşmak için şahsi aracınızla gitmeniz gerekir. Sahilde sonra yolun büyük bölümü beton bir kısmı ise topraktır. Buraya tabelalar yardımıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Göz at;

  1. Çayeli Gezi Rehberi
  2. Rize’de Gezilecek 10 Yer
  3. Rize Gezi Rehberi
  4. Rize Gece Hayatı
  5. Rize Otelleri ve Rize Otel Fiyatları
  6. Rize Nerede?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here