gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Alanya Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde disko, gece kulübü, canlı müzik bar ve cafeleri, karaoke dans barlarında geçer. Bu gece mekanlarında eğlence sabaha kadar devam eder.

Alanya; Antalya’ya bağlı bir ilçedir. Antalya’nın en önemli tatil beldesi olan Alanya her yıl binlerce yerli ve yabancı turist akın etmektedir. Antalya ilimizin gece hayatı olarak en renkli gece hayatının yaşandığı ilçe diyebiliriz. Burada gece hayatı için sayısız mekan bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar devam eder. Bunun yanında sahil kenarında yürüme veya buna benzer birçok aktivite bulunur. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa sayfanın altında bulunan yorum kısmında bizimle paylaşın. Bizde sizin adınıza paylaşalım.

ALANYA GECE HAYATI

Summer Garden: Antalya ilimizin Alanya ilçesinde bulunur. Alanya’nın en iyi mekanlarından biridir. Sabah saatlerine kadar açık kalmaktadır. Buraya en iyi müzik grupları gelmektedir. Yemekler gayet iyi. Çalışanları desen  inanılmaz ilgili ve saygılı. Müzikler süper ve fiyatta gayet makul. Böyle bir mekana gidilir.

Crazy Horse: Antalya ilimizin Alanya ilçesinde bulunur. Sıcak bir karşılama ile içeri giriyorsunuz. Ortam gayet hoş olup size hemen ortama alıştırıyor. Mekanda harika Suzşi yemek servisi vardır. Özellikle Suşi sevenlerin mekanı olmaktadır..

Black horse: Antalya ilimizin Alanya ilçesinde bulunur. Burada çok farklı bir konsept yapmışlar,aynı anda hem bar hem gece kulubü yapmışlar. Eğlence isteyenlerin adresidir. Tavsiye edilir.

Havana Club: Antalya ilimizin Alanya ilçesinde bulunur. Girişi ücretsiz olup Alanya da eğlenecek mekanların başında gelir. Dansçı kızlar, müzik ve eğlence harika olup tavsiye edilir.

Harem Cafe Bar: Antalya ilimizin Alanya ilçesinde bulunur. Burada eğlencenin tam olarak tadına varacaksınız. Özellikle Türkçe müziğin adresi olarak bilinir. Gece boyunca farklı ses sanatçıları tarafında sizi sabaha kadar coşturur.

Bunlar dışında İlçemizde Liman Bölgesinde birçok gece mekanı bulunur. Bu mekanlarda takılabilirsiniz. Bunun dışında İskele Caddesinde birçok bar ve disko bulunur. Yine bu cadde üzerinde harika mekanlar bulunur. Bunlara kesinlikle bakmalısınız.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here