Batum'da kazıklı macera
Batum'da kazıklı macera

Sitemizin müdavimi Deniz hocam, Batum’da yaşadığı kötü anıyı sitemize gönderdi. Hikayesini bizimle paylaştığı için teşekkür ederiz.

Batum’da kazıklı macera

Bir arkadaşımla beraber Batum’a gezmeye gittik. Aydından Batum’a birkaç kişinin tavsiyesi üzerine geldik. Ben size bu şehri hiç tavsiye etmiyorum.

Buraya çok üç kağıtçı kişi yerleşmiş ve gelenleri nasıl yolarız düşüncesiyle hareket ediyorlar. Giriş ücreti ya da vip masa ücreti yokken siz içeriye bir bira içmek için girersiniz ama çıkışta ya 1000 TL civarında parayı ödersiniz ya da kavga edersiniz. Ben Orta doğu Avrupa çok ülke gezdim ama böylesine ahlaksız ve terbiyesiz bir şehir görmedim.

Duyduğuma göre burada çok kişinin canını yakıyorlarmış. Çine gidin Tayland’a gidin ya da Avrupa’da bir şehre gidin. Ya da hiç kımıldamayın ülkemizi gezin. Paris night club  diye bir mekan var oraya yorgunluğumuz atmak için birer bira içmek için girdik. Bizi doğulu hemşehrilerimiz karşıladı   Özellikle peşin ödeyeceğimizi söyledik, endişelerimizden bahsettik kesinlikle biz de fiyat listesi var böyle bir şey olmaz dediler. Fakat hesabı öderken 300 TL giriş ücreti 350 TL bir Vip masa ücreti kitlediler. Tartıştık pazarlık yaptık çıktık ya kavga edecektik ya izleyecektik masamızı en az on tane bodyguard bozuntusu insanlarda doldu.

Böyle yaparlarsa Batum’un adı çıkar kimse buraya gelmez size de tavsiyem arkadaşlar sakın sakın gelmeyin.

Sizde Seyahat/Tatil hikayenizin sitemizde yayınlanmasını istiyorsanız aşağıya yazıp gönderin.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here