PAYLAŞ
Tiflis Gece Hayatı, Eğlence Hayatı ve Geceleri

Tiflis Gece Hayatı, Eğlence Hayatı ve Geceleri, Gürcistan’ın bu küçük ama güzel başkentine gelenleri yeterince memnun edecek kadar mekana ve discoya sahiptir.

Batum’dan otobüsle yaklaşık olarak 6 saat süren ve İstanbul’dan 1.5 saat süren uçak yolculuğu ile geldiğiniz Tiflis’te sizi sabahlara kadar eğlence bekliyor. Sizleri daha fazla bekletmeden hemen gece kulüplerinin listesine geçelim.

Tiflis Gece Hayatı

Nali : Çok kalabalık olmayan ama hızlı servisi ve yerel halkın geldiği nezih bir ortamı var. Canlı müzikleri kesinlikle ilginizi çekecektir. Tiflis’e her geldiğinizde mutlaka geleceğinizi garanti ederiz.
Adres: Kiacheli 4/1

Bassiani: Tiflis’in en iyi gece kulpülerinden birisidir. Yer altında ve kaliteli müzik sunan güzel bir mekan. Özellikle hafta sonları çok kalabalık olmaktadır.
Adres: 2 Akaki Tsereteli Ave

Sky 7 : Tiflis manzarası eşliğinde eğlenme ve sakin bir kulüp arayanlar için güzel bir mekan olduğunu düşünüyor. Çok temiz ve nezih bir ortamı vardır.
Adres: 9 Vakhtang Gorgasali Street

NINE Club & Lounge : İyi bir ses sistemi, uygun içecek fiyatları ve kaliteli müzik eşliğinde eğlence arayanlar için on numara bir mekandır. Saat 21:00 – 05:00 arası açık olduğunu belirtmek istiyoruz.
Adres: Europe Square

Hubble: Tiflis’in hareketli gece kulüplerinden birisidir. Gizli bölümlerini mutlaka ziyaret etmelisiniz.
Adres: Sanapiro st., 10

USSR : Şehir merkezinde Karaoke mekan sevenler için güzel bir mekan.
Adres: Kiacheli St., 28

Heaven : Tiflis’in güzel gece kulüplerinden birisidir. İyi bir atmosferi ve harika bir hizmeti vardır.
Adres: 1 Petriashvili Street

SAFE Club: Tiflis’e gelen turistlerin kız tavlamak için geldikleri bir gece kulübü olduğu söyleniyor. Fakat bizim vaktimiz olmadığı için gidemedik.
Adres: Jan Shardeni

Tiflis Gece Hayatı, Eğlence Hayatı ve Geceleri
Tiflis Gece Hayatı, Eğlence Hayatı ve Geceleri

Tiflis Barları

Carpe Diem cafe bar: Tiflis’in en güzel barı diyebiliriz. Sakin, güleryüzlü ve rahat bir ortamı var. Botanik bahçesinde gezdikten sonra biraz dinlenmek için ideal bir mekan. Ziyaretçilerin genel olarak yüksek oranda memnun kaldıkları bir bardır.
Adres: M.Laghidze st., 9

Bottle Shock Wine Bar: Burası bir şarap bar. Güzel vakit geçirmek için böylesine bir nezih ortama geldiğiniz için gerçekten memnun kalacaksınız. Genellikle 16:00 – 02:00 arasında açıktır. Tavsiye edilen oturma süresi ise 2-3 saat.
Adres: Metekhi Rise 14

Generator 9.8 : Dost canlısı, güzel müzik çalan ve yaratıcı bir atmosferi olan bir mekan. Özellikle ilgisi olanlar ev yapımı limon bile içebilirler.
Adres: Atoneli St., 27

Karalashvili’s Wine Cellar: Burasıda bir şarap barı. Tiflis halkı genel olarak şarap sevdikleri için bu mekanda da kaliteli şarap hizmeti sunulmaktadır.
Adres: Vertskhli Street 19

Valhalla Bar: İyi bira ve ucuz hizmet ve güzel müzikli bar arayanlar için şahane bir mekan olduğunu düşünüyoruz.
Adres: Iveria St. 3 | 2 Minutes Walk From Freedom Square. Turn Left Near Leselidze Str 17

Backstage76: Canlı müzik eşliğinde bar keyfi yaşamak isteyenler için ideal bir mekan.
Adres: Vake Park | Abashidze St. entrance

10 YORUMLAR

  1. Tiflis’in en sevdiğim yanı Batum’a gelen abaza Türkler buraya kadar gelmiyor. Tiflis gece hayatında daha rahatsınız. Öze3llikle yukarıdaki yazıda belirtildiği gibi Rustaveli caddesi üzerinde çok sayıda kulüp var onları öneriyorum.

  2. Tiflis’e gittiğimiz zaman bana söylenen eski şehir tarafı hocam. Site olarak acaba sizler old city tarafını öneriyor musunuz. Orada gece kulüpleri var mıdır?

  3. Uzaklığı sebebiyle bence Türklerin bozamadığı ender şehirlerden birisidir. Oldukça iyi bir şehirdir. Tabi parası olmayan gelmesin kardeşim. Sonra orayıda 3 KURUŞ İÇİN mahfediyorsunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here