gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Bornova Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde cafe ve barlarda geçer. Bunun dışında ilçemizde birçok diğer gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

Bornova; İzmir’e bağlı bir ilçedir. Modern görünüme sahip Bornova’da çok sayıda gezilip görülmesi gereken tarihi yapılar ve doğal güzellikler bulunmaktadır. Bu nedenle her yıl buraya yerli ve yabancı birçok turist gelmektedir. Şimdi ilçemizin Gece hayatına bakacak olursak:

İlçemizde gece hayatı baya parlaktır. İlçemizin turist dışında öğrenci sayısı fazladır. Çünkü Ege Üniversitesi ilçemizin sınırlarında kurulmuştur. Üniversite çevresinde çok sayıda gece mekanı bulunmaktadır. Burada bulunan mekanda daha öğrenciler takılmaktadır. Şimdi ilçemizde bulunan bazı gece mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Bu mekanlarda ilginç bir anınız olursa yorum kısmına yazabilirsiniz.

BORNOVA GECE HAYATI

Ooze Venue: İzmir’in Bornova ilçesine bağlı Erzene Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesinde bulunur. İlçemizin en çok tercih edilen mekanlardan biridir. Buraya çok sayıda ünlü ses sanatçısı sahne almaktadır.

Kafe pi: İzmir’in Bornova ilçesine bağlı Erzene Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesinde bulunur. Bu mekan gayet nezih hoş bir yer. Her zaman gidip oturup bir şeyler yeyip içebilirsiniz. Burada geç saatlere kadar gönlünüzce sohbet edebilirsiniz.

Dungeon Bar: İzmir’in Bornova ilçesine bağlı Erzene Mahallesi, Kazım Karabekir Caddesinde bulunur. Bu mekan daha çok Rock – Metal konserleri ile tanınır. Buraya gidersiniz. Güzel bir gece yaşarsınız.

Sherwood Pub: İzmir’in Bornova ilçesine bağlı Kazımdirik Mahallesi, Süvari Caddesinde bulunur. Burası gün içinde oturup bir şeyler yeyip içebileceğin sohbet edeceğin bir cafe konumunda iken geceleri canlı müzik eşliğinde harika saatler geçirebilirsiniz.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here