gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Düsseldorf Gece Hayatı, Geceleri ve Eğlence Hayatı denilince akla şüphesiz ilk yerler Altstadt ve Hafen Bölgeleri gelir. Eğlence bu iki bölgede toplanmıştır. Burada birçok gece mekanı bulunur. Özellikle de birçok bar bulunur. Hatta Dünya’nın en uzun bar yeri olarak bilinir. Bu mekanlarda eğlence sabah saatlerine kadar son hızı ile devam eder.

Düsseldorf şehri, Almanya’nın  Kuzey Ren-Vestfalya eyaletinin başkentidir. İsim olarak ise Düssel Nehri üzerindeki köy anlamına  gelir. Burada gece hayatı da oldukça renkli ve hareketlidir. Elbet bir Berlin, Hamburg veya Münih kadar olmasa da gece hayatı parlak geçmektedir. Özellikle Altstadt bölgesinde birçok gece mekanları bulunur. Bu mekanlarda eğlence sabaha kadar kesintisiz devam eder. Burada peş peşe sırlanan barlardan dolayı en uzun Bar sokağı olarak da bilinir. Şehir Almanya’nın parti ve eğlence şehri olarak bilinir. Özellikle Cuma ve Cumartesi günleri mekanlara tıklım tıklım dolmaktadır.  Şimdi şehirde bulunan bazı gece mekanlarına göz atalım.

DÜSSELDORF GECE HAYATI

Et Kabüffke Killepitschstube

Küçük bir mekan olan Et Kabüffke Killepitschstube clubü harika atmosferi sizi alıp götürüyor. Müzikler gayet başarılı ve içecekler harika eğlence isteyenler tavsiye edilir.

Adres: Flinger Str. 140213 Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Telefon: +49 211 133269

The View Skylounge & Bar

Çok güzel bir bar aynı zamanda bir restoran görevini yapmaktadır. Buraya gelenler harika yemekler yiyebilir. daha sonra bar bölümüne geçip harika saatler yaşayabilir. Burada hazırlanan kokteyller sıra dışı lezzettedir. Bu mekan tavsiye edilir.

Adres: Speditionstr. 940221 Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Telefon: +49 211 447170

Fattys Irish Pub

Şehirde bulunan bu mekan gayet nezih bir mekandır. Buraya gelenler gayet memun bir şekilde ayrılmaktadır. Güler yüzlü çalışanlar ile ortama girer girmez ortama ısınıyorsunuz. Ailenizle birlikte gelip güvenli bir şekilde eğleneceğiniz nadir mekanlarından biridir.

Adres: Hunsrueckenstr. 1340213 Düsseldorf, Kuzey Ren-Vestfalya, Almanya
Telefon: +49 211 322174

Rudas Studios Club

Medienhafen bölgesinde bulunur. Bu mekan Almanya’nın üst düzey yöneticilerin takıldığı bir mekandır. Bu mekan güvenlik üst düzeyde olmaktadır. Burada sabaha kadar güzel saatler yaşayabilirsiniz.

Adres: Zollhof 11, 40221 Düsseldorf, Almanya
Telefon: +49 211 69556990

SUB Düsseldorf

Bolkerstrasse bulunan bu mekanın şehrin en gözde mekanlarından biridir. Bu mekanda her gece farklı bir parti düzenlenmektedir. Buraya gelenler harika geceler yaşar. DJ performansları ve canlı müzik eğlenceyi zirveye çıkarmaktadır.

Adres: Bolkerstraße 14, 40213 Düsseldorf, Almanya

Telefon: +49 1515 1727658

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here