Palm Beach Club Nerede, Nasıl Gidilir?
Palm Beach Club Nerede, Nasıl Gidilir?

Antalya ili, Kaş ilçe sınırında bulunan Palm Beach Club ile ilgili izlenim ve gözlemlerimizi aktarıp daha sonra Palm Beach Club Nerede, Nasıl Gidilir? sorularına cevap bulacağız.

Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan beldesinde bulunan Palm Beach Club, gezilip görülmeye değer bir cennet köşesidir. Burada deniz, kumi, güneş, huzur, eğlence ve tur gezileri bulunur. Kısaca tatil adına aradığınız her şey mevcuttur. Tüm su sporları için aktiviteler bulunur. Ayrıca yat limanından ücretsiz tekne servisi bulunur. Bu teknelerle harika bir deniz turu yapabilirsiniz. Burada yemek ve eğlence kesinlikle harika gelip gördüğünüzde sizde bana hak vereceksiniz. Antalya’da su sporları denilince akla ilk burası gelmektedir. O zaman sevdiklerinizle birlikte bir yazı neden burada geçirmeyeseniz…

Palm Beach Club Nerede, Nasıl Gidilir?

Kalkan Palm Beach Club, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı Kalkan beldesinde bulunur. Buraya ulaşmak için ilk önce Kaş ilçesine ulaşmak gerekir. Kaş ilçesinden kalkan otobüs ve minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ya da şahsi aracınızla Kumluca-FinikeDemre-Kaş güzergahını kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here