gezilecekyerlercom
gezilecekyerlercom

Konak Gece Hayatı, eğlence hayatı ve geceleri genelde  bar, cafe, gece kulübü, Meyhane ve discolardan geçer. Bu mekanlarda gece eğlencesi sabaha kadar devam eder.

İzmir’in merkez ilçesi olan Konak aynı zamanda İzmir’e can veren kalbidir. Buraya her yıl binlerce turist akın etmektedir. Burası İzmir’in kalbi olduğundan dolayı gece hayatı içinde bulunmaz bir yerdir.

Özellikle Alsancak semtinde gece hayatı çok parlak geçmektedir. Burada gece hayatı için birçok mekan bulunur. Bu mekanlarda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence son hızı ile devam eder. Gece eğlencesi için burada birçok aktivite yapılmaktadır.

Yolunuz buraya düşerse gece hayatı için kesinlikle çok memnun bir şekilde ayrılırsınız. Gece eğlencesi olarak aradığınız her şey burada mevcuttur. Şimdi ilçemizde bulunan bazı mekanları önereceğiz. Umarım memnun kalırsınız. Burada ilginç anınız olursa yorum kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Göz at ;

 1. Konak Gezilecek Yerler
 2. Konak Nerede, Nerenin İlçesi ve Hangi Bölgede Şehirde
 3. Konak Gece Hayatı
 4. Konak Meydanı Nerede, Nasıl Gidilir
 5. Konak Otelleri
 6. İzmir Konak Yalı Cami
 7. İzmir Gezilecek Yerler
 8. İzmir Gece Hayatı
 9. İzmir’de Gezilecek 10 Yer
 10. Kordon Boyu Nerede, Nasıl Gidilir
 11. İzmir Karagöl Tabiat Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Giriş Ücreti
 12. İzmir Nerede, Hangi Bölgede ve Nüfusu
 13. İzmir Sasalı Doğal Yaşam Parkı Nerede, Nasıl Gidilir, Ziyaret Saatleri, Giriş Ücreti

Konak Gece Hayatı

Öküz Bar: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. Bu mekanın çok farklı konsepti bulunur. Bu mekanda iyi yemek yeme, dans etme, ünlü DJ performanslarıyla eğlenme garantisi bulunur. Buraya gelipte memnun olmayanı görmezsiniz. 2012 yıllından berri bütün imkanları ile ziyaretçilerin hizmetindedir. Her geçen gün kendini biraz daha geliştirerek gecenize renk katmayı başarmaktadır.

Marche Cabaret: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. kabare  hayatını canlandıran renkli bir mekandır Bu mekan her gece farklı performans sergileyen sanatçılar görmek mümkündür. Birbirinden etkileyici ve eğlenceli gösteriler izlemek için bu mekan tercih edilebilir.

Secret Club: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. gece eğlenmek isteyenlerin adresidir. Burada giriş olarak ücret almaktadır. Buraya gelenler canlı müzik eşliğinde sabaha kadar eğlenebilirsiniz.

Kybele Rock-Jazz Bar: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. Rock ve caz müzik dinlemek isteyenlerin mekanıdır. Bu mekanda eğlence üst düzeyde olmaktadır.

1888 Bar&Lounge: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. İzmir’de gidilecek nezih mekanlarından biridir. DJ performansları ve harika müzikleri ile gidenleri kendine hayran bırakmaktadır. Tavsiye edilir.

Lou Jain Bar – Restaurant – Club: İzmir’in Konak ilçesine bağlı Alsancak semtinde bulunur. Avrupa’nın en büyük gece mekanı olan Loujain gece eğlencesi için bulunmaz bir mekandır. Bu mekanın İzmir’de yapılması ile birlikte İzmir’de eğlence tarzı değişmiştir. Gençlerin uğrak yeri olan bu mekan biraz pahalı aklınızda bulunsun.

Sorularınız olursa bu sayfadan cevaplayabiliriz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here